nekilnojamo turto vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:20:23 | Nuoroda
Aciu uz palaikyma JustEra! na, kaip bus taip bus - visada vadovaujuos siuo principu ai, va dar norejau paklaust, jei jau ta kalba apie kompiuterius isejo... man va idomu, ar ten daug programavimo? ar tiesiog mokotes paprastas programas:word, excel,power point, access ir pan ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 11:05:23 | Nuoroda
uj, nesijaudink, jokio programavimo nebus;] Mokomasi tik taikomosios programos, kurias tu pati isvardinai ;] p.s. ar papuolei i stofke?;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:48:56 | Nuoroda
Aciu labai uz pateikta informacija apie sia specialybe:) Tikiuosi is mokslu gana daug ir labai noretusi draugiskos grupes:) Tai ir tie mokslai nebutu tokie baisus Bet labai faina, kad visi tokie draugiski, tai manau, kad bus ne tik idomu, bet ir smagu mokytis Gal pernelyg ir naivu, taciau, susidraugausim, ar ne?:)rasykit skype: knopo4ka_15_
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 14:18:10 | Nuoroda
aciu labai, JustEra tai tada man ner ko jaudintis is viso, nes jei kas ir kelia man problemu moksluose, tai programavimas, o visa kita man idomu ir sekas(bent jau turetu sektis ) I stofke manes nepaeme, matyt nepatikau is balso niekas neskambino bet as tikrai nepergyvenu del to, nes isties turiu ka veikti daug kazkaip man veiklos sia vasara, tai nesiskundziu, o be to vilniete esu, tai man lengviau bus daug nei zmonem is kitu miestu, atvykusiem i sostine as taipogi tikiuosi, kad grupiokai bus linksmi ir draugiski, nes nuo to priklausys visi studentavimai ir pan va, grizau vakar su kompanija is pasivazinejimo po Lietuva, tai labai graziu vaizdu matem isties o pala, kuriam tu kuse busi dabar JustEra?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 09:52:54 | Nuoroda
Tikrai viskas bus gerai su tom studijomis;] Jusu bendravimas grupese priklausys tik nuo jusu pachiu, dauguma nores bendrauti, todel ir susibendrausite ;]] As busiu 2ame kurse, sako 2as kursas sunkiausias, pazhiuresim... ;]]]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 17:07:50 | Nuoroda
Sveiki, as irgi istojau i ntv siaip nlb norejau,bet perskaicius foruma pasirode, jog visai gera profesija istojau 29 numeriu, o balas 19.4 i fuxu stovykla pakviete, bet...deja, buvau isvykus, tik rugpjucio 9 velai vakare grizau...o lb norejau... siaip smagu butu susipazint su bendrakursiais, kadangi i stovykla nepatekau, tai nieko nepazistu.... mano skype: beatute1989
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 17:42:29 | Nuoroda
Aš truputį prie kompiuterių temos grįžti norėčiau... Ar galingo jo reikia? Kiek maždaug ramų ir atminties turėtų būti, kad nestrigtų tos programikės?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 15:10:28 | Nuoroda
ogho, kaip pasikeite balai ) as kai stojau, mano balas buvo 20.27 atrodo, ir istojau tik 31 nr )) antras kursas tikrai sunkiausias tiems, kas labiau linke i humanitarinius mokslus, nes treciame, kiek girdejau, baigiasi visos mechanikos,projektavimai ir kiti skaiciavimai.. daugiau teorijos bus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 16:59:59 | Nuoroda
o man idomu butu suzinot, kokia uzsienio kalba, kai mokais ntv. ar galima mokytis anglu, ar tik vokieciu yra?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 19:13:43 | Nuoroda
Turiu tokį klausimėlį... Kai pildžiau tą studento anketa, ar kaip ten ji vadinasi, buvo toks punktas apie paskaitas anglų kalba. Aš pažymėjau, kad jų nepageidauju, bet dabar persigalvojau... Gal kas žino ar būtų galima pakeisti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 20:05:35 | Nuoroda
Galima mokytis ir anglu, ir vokieciu, ir prancuzu Pas mus buvo viena panike visoj grupej, kuri buvo pasirinkusi vokieciu kalba, o visi kiti - anglu, tai jai nebuvo kitos iseities, o tik pereiti i kita grupe, kur daugiau buvo pasirinkusiu vokieciu kalba.. Manau del kalbu,problemu tikrai nebus O del tos anketos, tai klausimas buvo, kiek atsimenu, ar pageidautumet, kad visos paskaitos vyktu anglu kalba, nes VGTU leidzia tai pasirinkti, aisku,jei susidarys reikiamas skaicius tokiu, kurie to nores pas mus tokiu daug neatsirado todel ir grupes anglu kalba nera
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 23:00:45 | Nuoroda
jo jo, ten tikrai galima ir anglu, ir vokieciu, ir prancuzu va, pati tai prancuzu renkuos, nes as net anglu valstybinio pvz nelaikiau, o prancuzu laikiau tai matyt faina bus man per prancu paskaitas, kai vienetai studentu bus o balai isties krito.. bet tai leme lietuviu egzaminas juk pvz anksciau i ntv reikedavo, kiek zinau, tik lietuviu testo..o va dabar visi be isimties rase tas nelemtas interpretacijas..taigi..zmones, gabus matematikai ir maziau linke i humanitarinius mokslus, zinoma, pralaimejo, nes kai laikydavai gramatika, tai ten tik tikslumo reikedavo, o interpretacijoje to tikslumo neislausi.. garantuoju, kad zmones, gave matkes virs 95, lietuviu gavo tikrai maziau 90 na, bent jau dauguma taip atsitiko ir man taigi visiskai nesistebiu, kad krito balas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 15:10:17 | Nuoroda
Rutala, jei reikes tau kokios medziagos, tai rasyk, galesiu kazka duoti, pvz sperikiu ir pan antram kurse ypac sunkoka issiversti be vyresniu studentu medziagos siaip kas kas, bet net dekanas yra pasakes,kad musu specialybe - grynas nesusipratimas nes konkurencija gana nemaza, ir vien del to grupiokai ne tokie draugiski ;/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 16:52:22 | Nuoroda
dekui uz nuosirduma, ledyne! siaip pripratus as jau prie visokiu pavydu ir pan - deja, kaip supratau, ju niekur neisvengsi. na, zinoma, as naiviai tikiuosi, kad grupiokai/es bus draugiski ir komunikabilus..nors man ir mokykloj visada taip budavo, kad bendraudavau su vyresniais as niekada niekam piktai nepavydejau ir nematau reikalo pavydet, nes nuo to tik pats daraisi piktas ir atsiaurus - ir kodel tiek daug, atrodo, protingu zmoniu nesupranta, kad tik sau taip kenkia ech, na cia jau filosofuot galima daug o kuriame kurse busi dabar?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-19 13:46:14 | Nuoroda
As jau praejau 2 kurso pragara sitas kursas sunkus tuo,kad dauguma mokosi ne tik per sesija, bet ir visa semestra, aisku priklauso kokius destytojus gauni, pas vienus reikia rasyti keleta refertu, juos pristatineti, dar po to namu darbai yra, nu visko jie ten prisigalvoja, plius prisideda kursiniai :/ Tai va, db jau busiu treciakurse.. Pirmam kurse nesigailejau, kad istojau i sia specialybe, bet tikrai daug kas sako, kad paveluotai istojome, nors as kai stojau, isvis buvo sunkiausia istoti - daugiausia stojanciuju buvo..;/ db net nezinau, viena panike sako,kad si spec idomi tuo, kad ne siaip sau vadyba, ir ne siaip sau statyba
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 18:24:00 | Nuoroda
tai va tame ir zavumas ir nusivylimas, nes nei tas nei tas, taip gali ir pasimesti, ka cia besimokai bet beabejo ir praktiska, nes galima labai placiai panaudoti ledyne, neklausyk tu, kurie sako,kad per velai istojot, baigsisi ta krize,o zmonem juk visada reikes kur gyvent nekilnojamam turte ir geriausiais laikais prasimusdavo tik labiausiai uzsispyre Justera, o tu teisi, kas nores , tas ne tik antra istvers,o dar ir stipendija gaus, ania?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 15:07:49 | Nuoroda
mhm, tas tiesa,imanoma ir po antro kurso gauti stipendija, plius neseniai pakele stipkes, tai isvis neblogai anksciau su zymiai geresniu vidurkiu gaudavau tokia pacia, kaip db gausiu su tragisku vidurkiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 15:42:26 | Nuoroda
norejau paklaust ka reikia laikyt noritn studijuoti ntv? ir mazdaug kiek procentu reik viska islaikyt norint istot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 19:15:06 | Nuoroda
Reikia laikyti Matematiką, Užsienio kalbą ir, žinoma, Lietuvių Aš įstojau su visais apie 90 procentu, bet ir tai jau sąrašo pabaigoje...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 01:15:24 | Nuoroda
Pagaliau atsirado tvarkaraštis, bet jame parašytos pirmadienio, antradienio, trečiadienio ir ketvirtadienio paskaitos. Bet kaip suprantu pirmadieni paskaitos nevyks, be to kur dingo penktadienis? Gal kas galėtų paaiškinti?...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą