prašymų registracija internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 18:38:51 | Nuoroda
Nesupratau,tai nuo kada iki kada priimami prašymai stoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 19:49:25 | Nuoroda
Jei kalbam apie prašymų teikimą internetu tai iki liepos septintos reikia Jei paprastai tai iki liepos 19 15h(trumpiau sakant galit pateikt prašymą ir iškart registruoti dokumentus) Žinoma jei stojat ten kur yra stojamasis egzaminas, testas ir panašiai tai ten yra kita tvarka Kiek žinau stojamieji vyksta nuo birželio 26 iki liepos 9
Žinutė parašyta: 2008-05-22 00:27:45 | Nuoroda
o zekit su tais stojamaisiais...jei as bandau stot i kokia vu zurnalistika bet neislaikau stojamuju tai kaip tada buna su tais prasymais?is naujo pildai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 09:32:39 | Nuoroda
o iki kada dokumentus reikia registruoti vakarinukams ? gal kas zino ? ar tokia pacia data kaip ir dieniniams ? kalba eina apie universitetines studijas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 18:39:55 | Nuoroda
O kodel neleidzia rasyt prasymu per neta i kolegijas....?
Žinutė parašyta: 2008-05-23 19:23:33 | Nuoroda
Todel, kad tik Vilniaus ir Vilniaus Teises ir Verslo kolegija dalyvauja bendrame priemime;) I kitas reikia atskirai rasyti prasymus ir moketi prasymo mokesti;) Bet, pvz, Kauno kolegijoj iki 08 02 galima pateikti prasyma, tai kai zinosiu, kad i univera neistojau, tada jau ten begciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 16:23:28 | Nuoroda
tai vistiek nesuprantu uzsiregistravau as ten tam LAMAbpo.lt, tai man dar ta visa reikia atsispausdint ir vest i tuos universitetus, ar kaip?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 22:18:05 | Nuoroda
Aivaras , nieko niekur nereik vežt kolkas. Jei tik prisiregistravai, dar reik sumokėt įmoką ir užpildyt paraišką. Jei paraišką užpildei internetu, tai dabar ramus sėdi iki dokumentų pateikimo datos (liepos 9 - 19). Kai sulauki liepos 9 pradedi planuot, kada tau būtų patogiau nuvažiuot į universitetą, pateikt tuos dokumentus. Man toks klausimėlis iškilo dėl to įmokos čekio. Jei aš ją mokėjau internetu, tai jokio realaus čekio neturiu. Kai važiuosiu pateikti dokumentų tai man reik turėt atsispausdintą įmokos kopiją, kuri yra patvirtintą banke? Ar šiuo atveju nereik jos?
Žinutė parašyta: 2008-06-02 17:23:48 | Nuoroda
Vat sitas klausimas ir man iskilo, det to kvito... Beje, matet, kas pildet netu, galesit lamabpo.lt puslapy matyt kiek surinkot balu ir tt... Ir galima matyt, kiek zmoniu i kokia programa jau pateike prasymus Viskas skiltyje ,,Studiju programu pasirenkamumas''
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:25:49 | Nuoroda
Matėm matėm Dėl viso pikto nuėjau ir susimokėjau banke. Gavau kvitą, dėl ramios sąžinės, bet va, jis man kainavo dar 3 LT
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 12:57:17 | Nuoroda
o is kur zinoti savo Unikalus ISAS numeris?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:03:14 | Nuoroda
Turi i email ateiti laiskas su tuo ISAS numeriu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:57:47 | Nuoroda
Jį turėjai gauti kai registravais, pakartotinai jis yra siunčiamas į el paštą. Aš tokius dalykus atsispausdinu, čia ne žaidimą kokį isntaliuot pridirbsi ir teks po to stot tik kitais metais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 00:52:48 | Nuoroda
bet man neatejo joks laiskas i emeila?
Žinutė parašyta: 2008-06-05 10:00:24 | Nuoroda
[b:3sljav7s]2. Pastaba dėl ISAS vartotojo prisijungimo duomenų[/b:3sljav7s] Dažnai jūs kreipiatės dėl ISAS prisijungimo duomenų (ISAS numerio, slaptažodžio) atstatymo, kuomet dėl vienokių ar kitokių priežasčių juos prarandate (neužsirašote, išjungiate kompiuterį ir pan.). Telefonu arba e-paštu užklausus, tokia informacija neteikiama. Norėdami sužinoti prarastą ISAS numerį (slaptažodį ir pan.), pateikite prašymą asmeniškai, paštu, faksu ar per įgaliotą asmenį vienos iš aukštųjų mokyklų priėmimo komisijai dėl duomenų bazės slaptažodžio atstatymo ir/ar unikalaus vartojo numerio. Tik tuomet mes galėsime informuoti ISAS vartotoją (telefonu, e-paštu arba kt.). Iš LAMA BPO.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 14:58:06 | Nuoroda
ten rase jei atlieki mokejima internetu pvz per hanza.net tai reikia atsispausdinti atlikto mokejimo dokumenta ir artimaiusiam banke paprasyti kad ji patvirtintu antspaudu. O tas mokejimo dokumentas tai tas puslapis, kai sumoki ir raso jog mokejimas atliktas sekmingai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 23:20:43 | Nuoroda
Tikriausiai kad taip Aš pabijojau ir nuėjau į banką sumokėt Visviena teks į banką keliaut, tad nerizikavau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 23:31:39 | Nuoroda
norejau paklausti,o tai jeigu as pasirinkau ne viena,o kelis universitetus,tai man i juos visus ir nuvaziuoti reikes,ar kaip cia?
Žinutė parašyta: 2008-06-05 23:56:19 | Nuoroda
Ne, LAMA BPO tvarko tam tikrą kiekį universitetų ir kolegijų (pilnas sąrašas jų svetainėje), jeigu stoji tik į tas kurias jinai tvarko tai pateikti prašymą bet kur kur tik priima ir viskas, kadangi viskas atsiduria bendroje DB. Jeigu stoji į kokią kolegija kurios priėmimų netvarko LAMA BPO, tada reikia skaityti tos kolegijos svetainė ir žiūrėti kokia stojimo tvarka yra pas juos ir jinai skirsis, skirsis tikriausiai ir laikai, apskritai viskas gali skirtis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 00:12:54 | Nuoroda
aciu:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą