prašymų registracija internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-15 16:36:18 | Nuoroda
Kalbėjau su žmonėmis, kurie pernai pildė prašymus internetu ir sakė, kad iš jų reikalavo atspausdinto prašymo pažymos varianto. Nežinau, bandysiu laimę važiuot be jo
Žinutė parašyta: 2008-07-15 17:05:58 | Nuoroda
Nzn, kaip kitur, bet pvz VDU as tvarkiausi, tai nors ir savo turejau, jie vistiek turi atsispausdint... Neeme mano
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:52:34 | Nuoroda
Jo reikia. Ir tiesiog namie atspausdintas netiks Nes jis dar turi būti banko patvirtintas antspaudu Tad geriau jau nuvažiuok į banką ir pasiimk oficialų popierėlį
Žinutė parašyta: 2009-07-01 14:34:33 | Nuoroda

sweiki gal kas galit paaiskint uzpildziau internete prasyma ir kaip man suzinoti ar jis uzregistruotas? nuejau patikrinti ar jis registruotas ir praso registracijos numerio,o kur ji rasti nelabai zinau

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:49:58 | Nuoroda
siaulietis rašė:

sweiki gal kas galit paaiskint uzpildziau internete prasyma ir kaip man suzinoti ar jis uzregistruotas? nuejau patikrinti ar jis registruotas ir praso registracijos numerio,o kur ji rasti nelabai zinau

 atrasiau tau kitoj temoj

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:59:59 | Nuoroda

Blin as namie jau atspausdinau :D Tai kaip kitiap intre uzpildyt jej ten pdf failas? :D nieko nesuprantu :>

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:18:04 | Nuoroda

ir as jau nieko nebesuprantu..tai vistiek jei pervedi pinigus internetu ir viska pildai internetu,reikia to kvito uz mokejima is banko?? :?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą