VU TSPMI 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:02:53 | Nuoroda

o yra kur paskelbtas pereinamasis balas stojant į mokamą tiek I, tiek NL?

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:11:07 | Nuoroda

Niekur dar nieko nera. Zmones, ar jus zinot, kad siais metais isejo mokslo reforma ? Daug kas pasikeite, nelabai jus galite gi palyginti su praeitais ar uzpraeitais metais, kai net stojimo balu formule buvo kita. Siais metais keisis ir konkursas... Labai daug kas i VF nori, mazai kas i M, taciau  gali but ir tokia situacija, kad ir i VF istoje nepakliusit i norima specialybe, nes ten bus uz jus geriau islaike zmones visas vietas uzeme.

Neriames i avantiura siais metais, susitaikykit su ta mintim ir bukit ramus, kad is anksto nieko nenuspesit. Atsipalaiduokit, susirinkit dokumentus, priduokit juos po savaiteles ir megaukites vasara :) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:39:48 | Nuoroda

PsicLt

Šauni kalbi. Taip ir yra.  Juk praeitas metais , kad įstoti reikėjo istorijos , anglų irlt egzamino ( čia kaip ir šiemet) bet pažymių reikėjo Ir mat Ir užiesnio kalbos Ir lt Ir ist pažymio.. O šiemet tik matematikos.. be to, visoje Lietuvoje juk bendras, vienodas balo sudarymo pricipas ( neskaitant VDU :), bet aš nestumiu, buvo laikas kada pats ten galvojau kritiniu atveju stoti.. ) . Taip pat, vietų skaičius sumažėjo.. taip kad konkursas šiais metais itin didelis ir aklas tuo pačiu :) sėkmės visiem , neįstokit :D 
 

  • Chemija / VBE 65
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:06:36 | Nuoroda
telius rašė:

PsicLt

Šauni kalbi. Taip ir yra.  Juk praeitas metais , kad įstoti reikėjo istorijos , anglų irlt egzamino ( čia kaip ir šiemet) bet pažymių reikėjo Ir mat Ir užiesnio kalbos Ir lt Ir ist pažymio.. O šiemet tik matematikos.. be to, visoje Lietuvoje juk bendras, vienodas balo sudarymo pricipas ( neskaitant VDU :), bet aš nestumiu, buvo laikas kada pats ten galvojau kritiniu atveju stoti.. ) . Taip pat, vietų skaičius sumažėjo.. taip kad konkursas šiais metais itin didelis ir aklas tuo pačiu :) sėkmės visiem , neįstokit :D 
 

 o tai kiek db ten vietu yra?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:35:17 | Nuoroda

Sheli, 110% nuo pra4jusiu metų dieninių studentų skaičiaus. Tai jei praeitasi metais i dienines buvo  100 vietų ( į kurias pretendavo tik į dienines studijas pagėdaujantys stoti ) , tai dabar bus 110 vietų , į kurias pretenduos visi : tiek ir tie kurie nori neakaivaizdiniu būdu mokintis tiek ir į dienines norintys įstoti žmonės :)

  • Chemija / VBE 65
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:37:39 | Nuoroda

bet tau, kreipiuosi į sheli , abejoju ar yra  ko pergyventi su tokiais balais. Tau vienodai šviest turėtų :) va man ir kitiek margadubliam ( pats save prie jų skiriu ) kurie nesugebėjo surinkti bent 19 konkursinių taškų, va mes tai galim dėt po vėliava :)

  • Chemija / VBE 65
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:44:53 | Nuoroda
telius rašė:

bet tau, kreipiuosi į sheli , abejoju ar yra  ko pergyventi su tokiais balais. Tau vienodai šviest turėtų :) va man ir kitiek margadubliam ( pats save prie jų skiriu ) kurie nesugebėjo surinkti bent 19 konkursinių taškų, va mes tai galim dėt po vėliava :)

 tai manai jei pvz balas 18,72 tai net į mokama neįmanoma?

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:42:36 | Nuoroda

Priima 125 į NL ir 110 į I.

Iš 235 už mokslą nemokės 85 (VF), o kitiems 150 (M) teks pakratyt kišenes.

Tai nebent remiantis šiais skaičiais galima pasižiūrėt ar daug galimybių gaut finansuojamą vietą.

Ką gi, antru numeriu teks rašyt mokamą vietą, kad nepražiopsočiau. :>

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:56:30 | Nuoroda

Kodėl jūs čia norite? Bijau, kad man teks čia stoti, bet kažkaip bijau net... Kuo jums ši specialybė žavinga?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:05:05 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

Bijau, kad man teks čia stoti, bet kažkaip bijau net... 

 tai gal nestok tada ? 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:07:47 | Nuoroda
torquoise rašė:
niekurniekada rašė:

Bijau, kad man teks čia stoti, bet kažkaip bijau net... 

 tai gal nestok tada ? 

 Gal ir nestosiu,bet ir visi kiti variantai tokie pat baimę keliantys.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:15:56 | Nuoroda
niekurniekada rašė:
torquoise rašė:
niekurniekada rašė:

Bijau, kad man teks čia stoti, bet kažkaip bijau net... 

 tai gal nestok tada ? 

 Gal ir nestosiu,bet ir visi kiti variantai tokie pat baimę keliantys.

 tai jei neapsisprendei, tai nestok ir pailsėk šiais metais, m?

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:17:43 | Nuoroda

bijai vilko - neik i miska. bijai mokslu - nesimokyk. dirbk. paprasta. 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:21:13 | Nuoroda

Jei siūlai darbą, gerai :D O šiaip aš rimtai klausiu... Juk yra dalykai, dėl kurių jus traukia ši specialybė, įdomu būtų sužinoti, anksčiau per mažai domėjausi, užtat dabar viskas taip blogai ir gavosi

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:22:18 | Nuoroda

jei jau viskas taip kelia baimę, tai manau politikos moksluose tikrai ne vieta.

gal pabandyk filologiją?

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:23:11 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

Jei siūlai darbą, gerai :D O šiaip aš rimtai klausiu... Juk yra dalykai, dėl kurių jus traukia ši specialybė, įdomu būtų sužinoti, anksčiau per mažai domėjausi, užtat dabar viskas taip blogai ir gavosi

 o jeigu galvoji čia stot, kas tave traukia?

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:30:30 | Nuoroda

Kadangi tik baigiau vidurinę, gyvenimiškos patirties man trūksta. Todėl spėju apie tai ,kad programa man tiktų, pagal mokomuosius dakykus. Labai patiko istorija, politologija. Tačiau vien istorijos nenoriu, tuomet, kas lieka? Bet ir vėl grįžtam prie manęs :) Man įdomu, kuo remiatės JŪS, kai renkatės specialybę? 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:38:41 | Nuoroda
telius rašė:

bet tau, kreipiuosi į sheli , abejoju ar yra  ko pergyventi su tokiais balais. Tau vienodai šviest turėtų :) va man ir kitiek margadubliam ( pats save prie jų skiriu ) kurie nesugebėjo surinkti bent 19 konkursinių taškų, va mes tai galim dėt po vėliava :)

 Esme tame, kad VU TSPMI bus sunkiau istot nei soc moksluose gauti krepseli. Todel daugkam teks riktis ar studijuoti kokiam VDU(ka is ir darysiu, nes nepatinka man Vilnius) arba atsisakyti krepselio ir investuoti savo ateiti is savo paciu arba tevu kisenes.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:42:56 | Nuoroda

Na man manau balo užtenka, tik va dėl noro niekaip neapsisprendžiu.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:43:48 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
telius rašė:

bet tau, kreipiuosi į sheli , abejoju ar yra  ko pergyventi su tokiais balais. Tau vienodai šviest turėtų :) va man ir kitiek margadubliam ( pats save prie jų skiriu ) kurie nesugebėjo surinkti bent 19 konkursinių taškų, va mes tai galim dėt po vėliava :)

 Esme tame, kad VU TSPMI bus sunkiau istot nei soc moksluose gauti krepseli. Todel daugkam teks riktis ar studijuoti kokiam VDU(ka is ir darysiu, nes nepatinka man Vilnius) arba atsisakyti krepselio ir investuoti savo ateiti is savo paciu arba tevu kisenes.

 O kodėl tu nori VU, o ne VDU?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą