Isleistuves
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:09:35 | Nuoroda

o kaip su dovanom aukletojams? nieko nemastot. butu idomu isgirst :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:07:26 | Nuoroda

Kiek žinau bent mes tai puokštes dovanosim, o mokyklai padovanosim paveikslą,kuriame mokytojų šaržai.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:24:14 | Nuoroda

Pas mus abiturientai metasi po 200 Lt, antroms pusėms - 100 Lt, tėvams - 50 Lt. 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:38:08 | Nuoroda

man kainuos 130lt (!) , o tėvam po 70lt, todėl tikiuos valgyt ikrus ir gert FINLANDIA.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:52:01 | Nuoroda

Turiu raudona iki keliu:)man kainuos 95,o draugui 65:) o del suknios,tai bijau,kad bus tokiu daug:D na bent vyras grazus eis su savo kareiviska sventine uniform,tai jis papuos:D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-16 08:29:05 | Nuoroda

 afroditea-Mano irgi raudona iki keliu 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-16 16:23:20 | Nuoroda

 mes išleistuves švesime miesto centre, tai man 150lt kainuoja, o tėvams ar antrajai pusei 100lt... Tikiuosi bus nepamirštama šventė ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 16:33:37 | Nuoroda

ziuriu daugumai 150lt reikia moketi,bet tai ten nesamone,as tai asmeniskai i antra dali neisiu,tokius pinigus moketi uz nieka

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:26:51 | Nuoroda

Mes metėmės po 130 lt, bet vieta graži, tai ne taip jau ir gaila. Tėvai eis tik į oficealią dalį, vakare, tiesą sakant, nė nebūčiau norėjus, kad eitų. O suknelė siuvausi, bet gavosi gana nebrangu ir variantas vienetinis, nors ir paprastas, tačiau tik mano ir tik ant manęs ;D

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:51:59 | Nuoroda

Mes tai net po 200 metam... ir dar jei tevai eina, tai nuo kiekvieno dar po 90 LT. Nors realiai, tai čia dar negalutiniai skaičia.. bet vis vien daugoka.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:54:55 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

Na pas mus tai už abiurientą 100lt,o už kiekvieną tėvą 80lt, antrų pusių vestis neleidžia,nes mano,jog ir sėdėsim grupelėm ir bendausim tik su antro pusėm.

 tikrai labaj saunu kad neleidzia antru pusiu vestis nes taip ir butu,na o pas mus po 150lt zmoguj ir tevams tas pats,nes mes mokame ir kartu uz mokytojus,nes jie kartu svencia antroj daly :))) dat skajciavom ne daug gaunas ant alkoholio,tad ciuju tevaj nesis likusi :D

  • Fizika / VBE 20
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:03:34 | Nuoroda

Mes metamės po 100 Lt, antros pusės - 70 Lt, o tėvai - 50 Lt. Būtų gavęsi dvigubai, bet mes blatu gavom gerą vietą, "Rokynę", jei kas žinot. Turiu kostiumą, pirkaus šimtadieniui, tai tas dalykas atkrenta :)) O pas mus niekada nėra taip buvę (nei per Šimtadienį, nei per Paskutinį skambutį), kad visi susiskirstytų grupelėm su savo antrosiom pusėm. Tie, kurie protestuoja prieš  tokį balių, pasirenka kitą kelią - šiemet daug kas išvaro į Palangą vakare vietoj baliaus.

Beje, manieji tėvai (ir seneliai, ir tetos/ dėdės - baisumėlis) bus oficialiojoj daly :)

Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:10:17 | Nuoroda

Oho, galiu tik pasigirti, nes mes vos ne per pus mažiau pinigų mesimės, o vietą gavom tikrai vertą didesnių pinigų  dovanas jau seniai padovanojom visiems, tiek mokyklai, tiek auklėtojui, tam pas mus yra paskutinis skambutis, kai paliekame mokyklą. Na, suknelės dar neturiu, bet neskubu ir įsigyti  gal neišpirksit panos visų gražiausių suknelių.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:10:30 | Nuoroda

na o me spo 110 renkam ir svesim netoli juros:),ir laukiu jau labai:D ir zinoma kaip ir kiekvienos paneles problema- suknele,kurios as dar neturiu

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:55:46 | Nuoroda

skaitau ir pavydziu jum, aisku baltu pavydu, nes mes tik siandien po ilgu barniu nutarem ka darysim, kadangi antroj dali ir mokytojai buna, tai reikia baliu daryt, kurio dauguma nenori, nes 50 lt skupina bet prie ezrero pagert, tai nei vienam litu negaila

Žinutė parašyta: 2009-06-18 09:56:46 | Nuoroda

o as irgi pritariu, kad antru pusiu neturetu ten but, juk tai klases draugu svente, kaip atsisveikinimas savotiskas su mokykla, klasiokais kai kuriais.. o su antrom pusem atskirai galima svest =) metames po 130lt ir tikrai negaila =)

Žinutė parašyta: 2009-06-18 11:29:48 | Nuoroda

Aha, as ir tu antru pusiu nesuprantu :) Meiles seiles viena vakara gali ir pakentet, reikia gi atsitusint su mokykliskiais, jiem demesi visa skirt :D Nieks gi ten neistvirkauja ir merginu/vaikinu nevagia. Be to, atskirai galima dar ne toki tusa su antrom pusem pasidaryt mokyklos baigimo proga;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-18 11:41:31 | Nuoroda

Aš tai kažkaip visai pirmą kartą išgirdau, kad dar kažkas ir su antrom pusėm eina. :DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-18 11:53:13 | Nuoroda
Daniq rašė:

Aš tai kažkaip visai pirmą kartą išgirdau, kad dar kažkas ir su antrom pusėm eina. :DDD

 eina eina.. bent jau nori eit tai tikrai.. =) bet nesamone.. aisku antra puse tai tikrai svarbu, bet yra tokiu svenciu kai ten toms pusems ne vieta..  man kaip tik norisi pabut su klasiokais, atsimint tuos visus linksmus mokslo metus ir t.t. =)

Žinutė parašyta: 2009-06-18 12:06:58 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Daniq rašė:

Aš tai kažkaip visai pirmą kartą išgirdau, kad dar kažkas ir su antrom pusėm eina. :DDD

 eina eina.. bent jau nori eit tai tikrai.. =) bet nesamone.. aisku antra puse tai tikrai svarbu, bet yra tokiu svenciu kai ten toms pusems ne vieta..  man kaip tik norisi pabut su klasiokais, atsimint tuos visus linksmus mokslo metus ir t.t. =)

 Aga :) Cia panasiai, kaip i bernvakari ar mergvakari antra puse vestis :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą