medicina kmu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-07 21:39:49 | Nuoroda

Sveiki. Žiūrėkit, ir man kilo klausimas dėl tų pamokų pasirinkimų. Ar verta imti lotynų kalbą mokykloje, jeigu čia tik dėl sveikatos mokslų studijų, ne dėl savęs? Ir ar studijuojant nebus problemų, jei nuo 10 kl. nesimokau fizikos (ta prasme, gal dėl praleistų temų teks papildomai leist laiką mokinantis mokyklinį fizikos kursą)?

Žinutė parašyta: 2011-04-07 22:13:21 | Nuoroda
linasnn rašė:

Sveiki. Žiūrėkit, ir man kilo klausimas dėl tų pamokų pasirinkimų. Ar verta imti lotynų kalbą mokykloje, jeigu čia tik dėl sveikatos mokslų studijų, ne dėl savęs? Ir ar studijuojant nebus problemų, jei nuo 10 kl. nesimokau fizikos (ta prasme, gal dėl praleistų temų teks papildomai leist laiką mokinantis mokyklinį fizikos kursą)?

 Na as mokykloj neturejau lotynu, jei vien del studiju tai nemanau kad verta imti lotynu, universitete viska nuo pagrindu moko, be to cia viskas ka mokysites lotynu bus susije su medicina, o mokykloj tai nemanau kad ta tema lotynu kursas... o del fizikos tai irgi, as nuo 10 klases neturejau fizikos, o ka iki tol mokiaus tai irgi nieko nesupratau, bet universitete fizikos ciklas nera sunkus, daugiausia teorija, kuria tiesiog skaitai ir mokais, dar keli elementarus uzdaviniai buna ir tiek :) tikrai labai mazai kas pasieme fizika turejo, bet dauguma sekmingai fizikos kursa praejo :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-08 14:00:23 | Nuoroda

Dar turiu keletą klausimukų :) ar daug būna atsiskaitymų per savaitę? Ir kaip su bendrabučiais? gal kas gyvenat?:D

Žinutė parašyta: 2011-04-08 18:35:29 | Nuoroda
esmeralda rašė:

Dar turiu keletą klausimukų :) ar daug būna atsiskaitymų per savaitę? Ir kaip su bendrabučiais? gal kas gyvenat?:D

 na cia labai priklauso nuo savaites :D kartais buna kad nei vieno atsiskaitymo per savaite, bet retai taip buna :D na dazniausiai ciklo pabaigoje o tai yra mazdaug menesio pabaiga, tai buna egzaminas, siaip per menesi kokie 2,3 koliai pagrindinio ciklo buna, na dar anglu, lotynu buna atsiskaitymai, bet jie reciau buna, ir aisku filosofija arba etika buna kiekviena savaite, tai nors ir ne atsiskaitymai, bet ju seminarams reikia gana gerai pasiruosti, nes galutinis pazymys formuojamas is egzamino pazymio ir to, ka susirinkai iki jo :) apie bendrabucius nelabai galiu ka pasakyti, bet kiek girdejau ji gauti nera labai dideliu problemu, be to kartais tie kurie gauna, nusprendzia atsisakyti, tada dar atsiranda laisvu vietu :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-08 20:16:33 | Nuoroda

Jeigu apie atsiskaitymus pasisuko kalba, tai kažkaip įdomu pasidarė kiek daugmaž laiko per dieną/savaitę praleidžiat besimokindami? Ta prasme, būna laisvo laiko ar įstojus į mediciną apie tai beveik galima pamiršt?

Žinutė parašyta: 2011-04-08 20:58:31 | Nuoroda
linasnn rašė:

Jeigu apie atsiskaitymus pasisuko kalba, tai kažkaip įdomu pasidarė kiek daugmaž laiko per dieną/savaitę praleidžiat besimokindami? Ta prasme, būna laisvo laiko ar įstojus į mediciną apie tai beveik galima pamiršt?

 na cia priklauso nuo kiekvieno zmogaus ir einamo ciklo :) kartais uztenka viena karta persiskaityt kitai dienai kokia 10psl ir viskas, na bet jei kokia anatomija, tai tenka laaaabai daug laiko praleisti prie knygu, daznai ir miego saskaita... bet laisvo laiko tikrai pakankamai, kas nori suspeja ir sportuot, sokt ir kita veikla uzsiimt, ir pabaliavot :D aisku is pradziu gal kiek sunkiau yra, bet isibegejus pradeda daugiau laiko atsirast :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-08 22:33:06 | Nuoroda

o patys atsiskaitymai lb sunkūs būna? ar įmanoma ištvert? :)

Žinutė parašyta: 2011-04-08 22:50:38 | Nuoroda

irgi zinok priklauso nuo dalyko, tarkim fizikos ir matematikos egzaminai buvo testo forma :D chemijos sunkesni, bet siaip jei pasimokai tai tikrai iveikiama ;) anatomijos nera sunkus jei viska ismoksti, bet jos reikia laaaaaabai daug ismokt :D tik nereikia visko pasilikti paskutinei nakciai, nes tada nieko nebeismoksti, ateini nemiegojes, ir nieko neparasai :D is patirties sakau :D

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-09 16:15:21 | Nuoroda

Kai paminėjai, kad matematikos egzaminas tai vos nuo kėdės nenukritau. Tai ką man reikės daryt kaip išlaikyt matematikos egzamina jeigu aš matematikos nemoku??? :(

Žinutė parašyta: 2011-04-09 16:35:00 | Nuoroda
Angelina rašė:

Kai paminėjai, kad matematikos egzaminas tai vos nuo kėdės nenukritau. Tai ką man reikės daryt kaip išlaikyt matematikos egzamina jeigu aš matematikos nemoku??? :(

 Tada nestok į mediciną arba mokykis matematiką, kaip ir visi žmonės, kurie įstojo į mediciną. Galbūt 9 negausi, gal pavyks 6-7, o jei norėsi daugiau - pasistengsi labiau ir pavyks. Viskas yra išmokstama, tik vieniems greičiau, kitiems lėčiau. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-04-09 16:35:54 | Nuoroda
Angelina rašė:

Kai paminėjai, kad matematikos egzaminas tai vos nuo kėdės nenukritau. Tai ką man reikės daryt kaip išlaikyt matematikos egzamina jeigu aš matematikos nemoku??? :(

 :) daug kas cia stojo su chemija, matematikos nebaisiai suprasdami, bet cia matematikos kursas labai siauras, ciklas vadinasi: informatikos ir statistikos pagrindai, tai ten tikrai nera baisu, siek tiek tikimybiu ir statistikos, skaiciavimai pagrinde su exceliu, na tikrai nera sunku :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-09 16:37:30 | Nuoroda
Angelina rašė:

Kai paminėjai, kad matematikos egzaminas tai vos nuo kėdės nenukritau. Tai ką man reikės daryt kaip išlaikyt matematikos egzamina jeigu aš matematikos nemoku??? :(

 Stok į Vilnių, nebus matematikos ;)

Žinutė parašyta: 2011-04-09 18:36:14 | Nuoroda

Nestoti į medicina tai man reikštu savęs žūtį aš pagrinde ir gyvenu dėl to. Ir vien kad nemoku matematikos turėčiau to atsisakyt na jau ne niekur kitur saves neįsivaizduoju tik joje jei iškils sunkumu versiuos per galva eisiu pas korepetitoriu ar dar ką nors darysiu. Ir šiaip medicinoje matematika per daug nedominuoja jugi cia ne kokia ekonomika, kad matematika būtų pagrindas. Dėl tokios smulkmenos būtų absurdas į medicina nestoti ypač jeigu tai tavo svajonė ir gyvenimo siekis niekada sau to neatleiščiau.

Žinutė parašyta: 2011-04-09 18:58:28 | Nuoroda

Angelina, teisingi žodžiai:) Pasistengus galima daug ko pasiekt. o matematika nėra tokia jau sunki ir baisi. Paskaityk teorijos, paspręsk įvairių uždavinukų, ko nesupranti-paklausinėk mokytojos, ir tikrai bus geriau:)

Žinutė parašyta: 2011-04-09 19:00:27 | Nuoroda

jau i ta matematika maziausiai demesio reiketu kreipti stojant i medicina. as tarkim fizikos nesimokiau nuo 10kl, o ir iki tol ka mokiaus nieko nesupratau, bet isgyvenau as ta fizikos cikla, nebuvo jis sunkus tikrai... visi istveria, istversi ir tu, del tokiu dalyku neverta jaudintis :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-11 17:44:07 | Nuoroda

o kaip su knygom? daug reikia patiems pirktis? :)

Žinutė parašyta: 2011-04-11 20:37:06 | Nuoroda
esmeralda rašė:

o kaip su knygom? daug reikia patiems pirktis? :)

 tikrai ne, kiti nusiperka, kad nereiketu grazinti, as nepirkau nei vienos, tu knygu puikiausiai uztenka visiems, labai retas kuris pirko, ir tai, kurie pirko tai tik tokius dalykus kaip lotynu, anglu, filosofija, nors siaip viska galima gauti bibliotekoj, jei tarkim nera bibliotekoje, galima uzsisakyti, ir po keliu dienu pasiimi, kai kazkas grazina :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-11 21:46:43 | Nuoroda

tai tada puiku:)

Žinutė parašyta: 2011-04-14 15:47:41 | Nuoroda

Galiu pasakyt, kad nereikia čia nervuotis išvis. Aš prieš pat stojimus laabai bijojau, kad bus didelis krūvis.  Bet čia nėra sunku, kartais žinoma tenka visa dieną paskirti mokslui, bet argi sunku?  tikrai ne. O kai mokykloj išvis nesimokiau, tai mokymasis man buvo kažkas naujo, ištikro ir dabar tai kažkas naujo :)   O matke, tai ką žinau, paskutinis cikls šiemet matkes man bus. Nors su matke visiškai nedraugauju, manau kad praeisiu ir tai. Dėstytojai pakankamai geri, yra ir superiniu ir tokiu geniuku. Bet čia kaip visur. taigi nesinervuokit ir stokit :)

Žinutė parašyta: 2011-04-14 20:27:11 | Nuoroda

Vytaaas, ka tu studijuoji, jei ne paslaptis? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą