Del stojimo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-21 19:07:35 | Nuoroda

turiu klausymeli, gal kas tiksliai zino skaicius kiek siemet stoja mokamai i mru teise ir valdyma dienini ir kiek yra vietu ...aciu lb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:33:14 | Nuoroda

prašymų paduota 1085 o kiek vietų nžn. bent 2008 metais priėmė 208 į šitą programą

Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:34:49 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:37:40 | Nuoroda

aciu uz info ;0 cia tiea ar ne, kad siemet 30proc. padidino i soc.mokslus vnf vietas?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:38:14 | Nuoroda

tiesa * :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:03:24 | Nuoroda
Ji:) rašė:

 Nezinau..bet nenoriu likti kazkokia paveikta  mokinantis kaune;DD Nezinau..man kaunas visada buvo ir liks tokios pacios mases miestas:D bachurai-treninginiai, panos-soliariumines juodaplaukes, kazkaip truksta ivairiasnes liaudies, tad vilnius kaip tik;D Ten butu miela ir malonu vaiskcioti ir matyti zmones mielai padedancius, besisypsancius, nei kiekveina diena matyti kauno tuos pacius soliariume uzdarytus snukius arba sekti nike, adidas treningu madas;DD Sorry, nestumiu as ant to kauno, tarkim tu ne is tu;D

Na stereotipu visada yra tiek apie kauna, vilniu, siaulius, panevezy ar bet kuri kita lietuvos miesta :D Jais tiketi neverta, visu pirma vistiek bendrike gyventum, o bendrikuose gyvena tas kas yra is kito miesto tai liaudis butu ne tokie, o universitetui sportiska stiliu ivaldziusieji paprasciausia nepaveza ju galimybes, o ir siaip visa ta kultura isvazineja po uzsieni laimingi sau indus plauna :D tad kaunas issivales jau gerokai, taciau stereotipai greitai nekinta :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:29:57 | Nuoroda

 Biski protingai tu cia;D gaila, bet nepaveikiai taip, kad kauna palaikyciau:D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:31:38 | Nuoroda

 esme tame, akd biski cia paluze ir neina man visos tavo zinutes daugiau paskaityti;DD tai jei ka ten ir pamatysiu daugiau parasyto, nes kolkas tik nutrukineja, tai tuomet pakomnetuosiu daugiau;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-22 00:47:13 | Nuoroda

 ar kas nors gali pasakyti per kiek dienų reikia pasirašyti sutartį su univeru, vieni sako per 3 kiti - per 5... ?Nes jeigu reikia pasirašyt per 3 dienas, tai taip išeina, kad 23diena yra vienintelė diena per kurią reik viską susitvarkyt... niekas gi nedirbs savaitgaliais... visiškai pasimečiau

Žinutė parašyta: 2010-07-22 01:02:05 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:

 ar kas nors gali pasakyti per kiek dienų reikia pasirašyti sutartį su univeru, vieni sako per 3 kiti - per 5... ?Nes jeigu reikia pasirašyt per 3 dienas, tai taip išeina, kad 23diena yra vienintelė diena per kurią reik viską susitvarkyt... niekas gi nedirbs savaitgaliais... visiškai pasimečiau

 atvirai pasakius aš ir būtent tos dalies nesuprantu,kur reikės pasirašyti sutartis su univeru,plz help us...

Žinutė parašyta: 2010-07-22 01:03:01 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:

 ar kas nors gali pasakyti per kiek dienų reikia pasirašyti sutartį su univeru, vieni sako per 3 kiti - per 5... ?Nes jeigu reikia pasirašyt per 3 dienas, tai taip išeina, kad 23diena yra vienintelė diena per kurią reik viską susitvarkyt... niekas gi nedirbs savaitgaliais... visiškai pasimečiau

 Reikia sutarti pasirasyti iki liepos 28 dienos.

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-22 01:23:11 | Nuoroda

bent jau ktu dirbs ir savaitgali. todel sestadieni vaziuosiu pasirasyti sutarti. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 01:43:34 | Nuoroda

 Sveiki, man iškilo toks klausimas. viena draugė stojo i magistrantūrą ir sistema buvo ta pati. tik prie kiekvienos specialybės jai jau paskutinę dieną buvo prirašyta, kelintu eil. nr. gali įstoti į ta spec. aš truputį nesuprantu. jei mums bus parašytas tik tas eil. nr. tai kaip suzinoti kiek vietu yra toje specialybeje? ta prasme is kurzinot kad ten gali istoti?

  • Fizika / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-07-22 10:39:04 | Nuoroda
vakarpuse4 rašė:

 Sveiki, man iškilo toks klausimas. viena draugė stojo i magistrantūrą ir sistema buvo ta pati. tik prie kiekvienos specialybės jai jau paskutinę dieną buvo prirašyta, kelintu eil. nr. gali įstoti į ta spec. aš truputį nesuprantu. jei mums bus parašytas tik tas eil. nr. tai kaip suzinoti kiek vietu yra toje specialybeje? ta prasme is kurzinot kad ten gali istoti?

 Jei netingi tai gali eit i kiekvieno univero oficialu puslapi ir ten paziuret kiek vietu tam tikroje programoje yra. :D

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-22 10:46:49 | Nuoroda
ferbes rašė:
vakarpuse4 rašė:

 Sveiki, man iškilo toks klausimas. viena draugė stojo i magistrantūrą ir sistema buvo ta pati. tik prie kiekvienos specialybės jai jau paskutinę dieną buvo prirašyta, kelintu eil. nr. gali įstoti į ta spec. aš truputį nesuprantu. jei mums bus parašytas tik tas eil. nr. tai kaip suzinoti kiek vietu yra toje specialybeje? ta prasme is kurzinot kad ten gali istoti?

 Jei netingi tai gali eit i kiekvieno univero oficialu puslapi ir ten paziuret kiek vietu tam tikroje programoje yra. :D

 o kur paziuret cia? tarkim VPU taikomoji istorija kiek yra vnf vietu?

Žinutė parašyta: 2010-07-22 12:38:27 | Nuoroda
Justė, rašė:
ferbes rašė:
vakarpuse4 rašė:

 Sveiki, man iškilo toks klausimas. viena draugė stojo i magistrantūrą ir sistema buvo ta pati. tik prie kiekvienos specialybės jai jau paskutinę dieną buvo prirašyta, kelintu eil. nr. gali įstoti į ta spec. aš truputį nesuprantu. jei mums bus parašytas tik tas eil. nr. tai kaip suzinoti kiek vietu yra toje specialybeje? ta prasme is kurzinot kad ten gali istoti?

 Jei netingi tai gali eit i kiekvieno univero oficialu puslapi ir ten paziuret kiek vietu tam tikroje programoje yra. :D

 o kur paziuret cia? tarkim VPU taikomoji istorija kiek yra vnf vietu?

 Bent jau man tai vėjus rodo "informacija ruošiama" .. Na šiaip ar taip esu skaičius, kad 23d liepos bus kažkokios diagramos tai ten gal ir bus parašyta kiek vietu buvo.

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-22 13:18:55 | Nuoroda

Sveiki, o pirmojo etapo metu gavus tinkama paciam pasiulyma ir norint studijuot vezi dokumentus i ta mokymo istaiga kur istojai, taip? ir laikas duotas tam yra 24-28d? tai reiskia kad dirba ir sestadieni ir sekmadieni?

Žinutė parašyta: 2010-07-22 13:20:59 | Nuoroda

 Priklausomai nuo universiteto/kolegijos, pavyzdžiui, VDU ir VU tikrai dirbs savaitgalį.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-22 13:36:36 | Nuoroda
oniponi rašė:

 Priklausomai nuo universiteto/kolegijos, pavyzdžiui, VDU ir VU tikrai dirbs savaitgalį.

 VDU - tik šeštadienį, neklaidinkim.

Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:03:08 | Nuoroda

Tarkim istoju. Kokius dokumentus reikia vežti?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą