Del stojimo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:03:59 | Nuoroda

Priklausomai į kokį univerą įstojai ar kolegiją...

Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:09:52 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Priklausomai į kokį univerą įstojai ar kolegiją...

 Priklauso dar ir nuo įstaigos ką vežtis :D Nu geras, reiks tada univero psl pažiūrėt...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:11:46 | Nuoroda

''Liepos 23 d., pasibaigus pirmajam etapui, stojančiajam sėkmės atveju bus pasiūlyta viena valstybės finansuojama ir viena valstybės nefinansuojama vieta, jei tokią stojantysis buvo pasirinkęs.''
sito tikrai nezinojau,maniau siulys 1 vieta... 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:15:31 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:
KarabinaS rašė:

Priklausomai į kokį univerą įstojai ar kolegiją...

 Priklauso dar ir nuo įstaigos ką vežtis :D Nu geras, reiks tada univero psl pažiūrėt...

 ka žinau nea taip mane supratai..

Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:16:25 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:17:22 | Nuoroda

Va viskas parašyta tai galioja visoms aukštosioms mokykloms...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:53:18 | Nuoroda

Zadu moketi registracijos mokesti  per internetine bankininkyste , bet tai darysiu pirma karta. Tai sumokejus, reiks atsispausdinti  ta kvita, taip?  Tai va, nelabai zinau , kaip ji atsispausdint , mokesiu per Swedbanka, tai kas turite sia kortele patikslinkit ar noredama atspausdinti ta kvita reiks spausti kaireje puseje 'SASKAITOS ISRASAS' tad susirasti kur mokejau ir paspausti migtuka 'spausdinti' ? 
nesijuokit tik is manes, man paranoja dabar, bijau, kad viska bloagai padarysiu, kad pinigai nepersives ar dar kas... :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:27:56 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

Zadu moketi registracijos mokesti  per internetine bankininkyste , bet tai darysiu pirma karta. Tai sumokejus, reiks atsispausdinti  ta kvita, taip?  Tai va, nelabai zinau , kaip ji atsispausdint , mokesiu per Swedbanka, tai kas turite sia kortele patikslinkit ar noredama atspausdinti ta kvita reiks spausti kaireje puseje 'SASKAITOS ISRASAS' tad susirasti kur mokejau ir paspausti migtuka 'spausdinti' ? 
nesijuokit tik is manes, man paranoja dabar, bijau, kad viska bloagai padarysiu, kad pinigai nepersives ar dar kas... :DD

 man ir klausimų kyla dėl registracijos mokesčio, būtinai reikia per banką pervest? o jeigu aš net neturiu kortelės? neįmanoma kaip nors grynais sumokėt ir tą kvitą pasiimt? nes jei ne, tai teks lėkt į banką kortelės gamintis... o tai laiko ir atima ;/

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:35:37 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:
Saulute6 rašė:

Zadu moketi registracijos mokesti  per internetine bankininkyste , bet tai darysiu pirma karta. Tai sumokejus, reiks atsispausdinti  ta kvita, taip?  Tai va, nelabai zinau , kaip ji atsispausdint , mokesiu per Swedbanka, tai kas turite sia kortele patikslinkit ar noredama atspausdinti ta kvita reiks spausti kaireje puseje 'SASKAITOS ISRASAS' tad susirasti kur mokejau ir paspausti migtuka 'spausdinti' ? 
nesijuokit tik is manes, man paranoja dabar, bijau, kad viska bloagai padarysiu, kad pinigai nepersives ar dar kas... :DD

 man ir klausimų kyla dėl registracijos mokesčio, būtinai reikia per banką pervest? o jeigu aš net neturiu kortelės? neįmanoma kaip nors grynais sumokėt ir tą kvitą pasiimt? nes jei ne, tai teks lėkt į banką kortelės gamintis... o tai laiko ir atima ;/

 Gali betkuriam banke sumokėti. Paslauga kainuoja iki 5 Lt.

  • Fizika / VBE 97
  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Matematika / VBE 96
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:37:33 | Nuoroda

na as zadu per interneta moket, nes sestadieni noriu viska susitvarkyt, o bankas nedirsb sesstad, nu nebent kokiam akropoly , bet ten man visai nepakeliui :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:38:16 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:
Saulute6 rašė:

Zadu moketi registracijos mokesti  per internetine bankininkyste , bet tai darysiu pirma karta. Tai sumokejus, reiks atsispausdinti  ta kvita, taip?  Tai va, nelabai zinau , kaip ji atsispausdint , mokesiu per Swedbanka, tai kas turite sia kortele patikslinkit ar noredama atspausdinti ta kvita reiks spausti kaireje puseje 'SASKAITOS ISRASAS' tad susirasti kur mokejau ir paspausti migtuka 'spausdinti' ? 
nesijuokit tik is manes, man paranoja dabar, bijau, kad viska bloagai padarysiu, kad pinigai nepersives ar dar kas... :DD

 man ir klausimų kyla dėl registracijos mokesčio, būtinai reikia per banką pervest? o jeigu aš net neturiu kortelės? neįmanoma kaip nors grynais sumokėt ir tą kvitą pasiimt? nes jei ne, tai teks lėkt į banką kortelės gamintis... o tai laiko ir atima ;/

 Manau, kad galima susimokėti tiesiog nuejus i banką, kaip paprasti mokesčiai. Tavo universiteto/kolegijos tinklapyje turi būti pateikta visa informacija dėl mokesčio pravedimo.

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:38:51 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:
Saulute6 rašė:

Zadu moketi registracijos mokesti  per internetine bankininkyste , bet tai darysiu pirma karta. Tai sumokejus, reiks atsispausdinti  ta kvita, taip?  Tai va, nelabai zinau , kaip ji atsispausdint , mokesiu per Swedbanka, tai kas turite sia kortele patikslinkit ar noredama atspausdinti ta kvita reiks spausti kaireje puseje 'SASKAITOS ISRASAS' tad susirasti kur mokejau ir paspausti migtuka 'spausdinti' ? 
nesijuokit tik is manes, man paranoja dabar, bijau, kad viska bloagai padarysiu, kad pinigai nepersives ar dar kas... :DD

 man ir klausimų kyla dėl registracijos mokesčio, būtinai reikia per banką pervest? o jeigu aš net neturiu kortelės? neįmanoma kaip nors grynais sumokėt ir tą kvitą pasiimt? nes jei ne, tai teks lėkt į banką kortelės gamintis... o tai laiko ir atima ;/

 Kvitą, arba bent jau rekvizitus tikrai rasi universiteto svetainėje. galėsi tada mokėti grynais

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:44:20 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

na as zadu per interneta moket, nes sestadieni noriu viska susitvarkyt, o bankas nedirsb sesstad, nu nebent kokiam akropoly , bet ten man visai nepakeliui :) 

 tai ryt kai sužinosi į kurį universitetą įstojai, tai ir susimokėk, nereiks lakstyti šeštadienį per bankus

Žinutė parašyta: 2010-07-22 21:22:02 | Nuoroda

o tos imokos uz stojima visuose univeruose net jei i VF istojai? kiek reikia bankui sumoket?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-22 21:36:20 | Nuoroda

nes manau nusisneka cia laudis biski del tu kvituku ;D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-22 21:43:06 | Nuoroda
engineeer rašė:

nes manau nusisneka cia laudis biski del tu kvituku ;D

 nesvarbu, ar įstojot į mokamą ar į vf, bet dokumentų registracijos mokestį vis vien mokėti reikės. Taisyklėse yra parašyta, kas nuo šio mokesčio yra atleidžiamas (pvz., našlaičiai, neįgalūs ir pan.).

Žinutė parašyta: 2010-07-22 21:44:19 | Nuoroda

imoka reikes moketi tiek vf tiek vnf,todel ,kad siais metais viska pildete internetu,todel nereikejo moketi tu pinigu iskart.Praejusiais metais visi formalumai buvo atliekami priemimo punktuose ,norint stoti jau reikejo tureti su savimi kvituka ,kad susimokejote ,siais metais paprasciau

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:14:34 | Nuoroda

niekur nerandu VU sąskaitos numerio, į kurė reikės pervesti pinigus įstojus. Niekas nežinot? ar bent laiške parašys?

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:17:39 | Nuoroda

eiki i vu puslapi spausk priemimo i pagrindines ir vientisasias studijas taisykles ir 36-37 psl viskas aiskiai iasdestyta

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:19:01 | Nuoroda
NerijaV rašė:

eiki i vu puslapi spausk priemimo i pagrindines ir vientisasias studijas taisykles ir 36-37 psl viskas aiskiai iasdestyta

 prisijungiau parašyti, kad radau ir nebereikia, bet ačiū :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą