Studento pažymėjimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-30 16:08:21 | Nuoroda

Tai visgi kaip su tuo skanavimu - dokumentinė foto 3x4cm tinka? Įmanoma kažkaip kokybę sutvarkyt? Galima plačiau apie tai?;)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 17:15:31 | Nuoroda
ememdemz rašė:

Tai visgi kaip su tuo skanavimu - dokumentinė foto 3x4cm tinka? Įmanoma kažkaip kokybę sutvarkyt? Galima plačiau apie tai?;)

 nemanau kad dokumentines tiks su atskanavimu, turi buti ne mažiau nei 354x430 (px) foto. Man atrodo reiktu pačiam nusifotkinti ir ikelti ;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-30 18:05:24 | Nuoroda

O iki kada galima ta studento pazymejima pasidaryt? Nes tik rugpjucio 25d suzinosiu ar gavau bendrabuti o ten registracijoj reikia pazymeti kur gyvensiu? Taip kaip as nezinodamas ar gavau bendrabuti galiu ten zymet kur gyvensiu? Aciu uz atsakyma

Žinutė parašyta: 2010-07-30 18:22:00 | Nuoroda
Bedievis rašė:
ememdemz rašė:

Tai visgi kaip su tuo skanavimu - dokumentinė foto 3x4cm tinka? Įmanoma kažkaip kokybę sutvarkyt? Galima plačiau apie tai?;)

 nemanau kad dokumentines tiks su atskanavimu, turi buti ne mažiau nei 354x430 (px) foto. Man atrodo reiktu pačiam nusifotkinti ir ikelti ;DD

 Nuskenavau 3x4 ir gavosi 414x530 px.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-30 18:22:41 | Nuoroda
ForGY rašė:

O iki kada galima ta studento pazymejima pasidaryt? Nes tik rugpjucio 25d suzinosiu ar gavau bendrabuti o ten registracijoj reikia pazymeti kur gyvensiu? Taip kaip as nezinodamas ar gavau bendrabuti galiu ten zymet kur gyvensiu? Aciu uz atsakyma

 Koks skirtumas? Rašyk, kad bendrabuty gyvensi ir tiek.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-30 19:01:56 | Nuoroda
Bedievis rašė:
ememdemz rašė:

Tai visgi kaip su tuo skanavimu - dokumentinė foto 3x4cm tinka? Įmanoma kažkaip kokybę sutvarkyt? Galima plačiau apie tai?;)

 nemanau kad dokumentines tiks su atskanavimu, turi buti ne mažiau nei 354x430 (px) foto. Man atrodo reiktu pačiam nusifotkinti ir ikelti ;DD

 p kam jus tas foto skanuojat, kaip patvirtins nueisit i banka ten sumokesit ir nuotrauka paduosit :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-30 23:12:33 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Bedievis rašė:
ememdemz rašė:

Tai visgi kaip su tuo skanavimu - dokumentinė foto 3x4cm tinka? Įmanoma kažkaip kokybę sutvarkyt? Galima plačiau apie tai?;)

 nemanau kad dokumentines tiks su atskanavimu, turi buti ne mažiau nei 354x430 (px) foto. Man atrodo reiktu pačiam nusifotkinti ir ikelti ;DD

 p kam jus tas foto skanuojat, kaip patvirtins nueisit i banka ten sumokesit ir nuotrauka paduosit :)

bet lsp.lt nemačiau kad butu tai parašyta kad galima taip daryt

Žinutė parašyta: 2010-07-30 23:21:03 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Bedievis rašė:
ememdemz rašė:

Tai visgi kaip su tuo skanavimu - dokumentinė foto 3x4cm tinka? Įmanoma kažkaip kokybę sutvarkyt? Galima plačiau apie tai?;)

 nemanau kad dokumentines tiks su atskanavimu, turi buti ne mažiau nei 354x430 (px) foto. Man atrodo reiktu pačiam nusifotkinti ir ikelti ;DD

 p kam jus tas foto skanuojat, kaip patvirtins nueisit i banka ten sumokesit ir nuotrauka paduosit :)

 pagal naują tvarką turi pats užsiregistravęs www.lsp.lt įkelti savo nuotrauką, o ne nešti į banką. pasiskaityk šių metų informaciją o ne praeitų.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-31 09:36:00 | Nuoroda

O mane, tik nuėjus į kolegiją (mat ten įstojau), užpuolė vaikinukai, sako, eik fotkintis, LSP užsisakysi. Nu nusifotkinau, dar du litus sumokėjau, nusivedė ten vietoj prie kompo, užsiregistravau, susitvarkiau viską, įkėlė jie ten mano foto, ir net ir ta, daryta jų, neatitiko pagal siluetus. Parėjus namo nusiskenavau savo dokumentinę, nes dieną prieš fotkinausi ir dariausi keturias vienodas, o ta naujai nufotkinta man nepatiko ;D įsikėliau ir viskas ten ok, siluetas taip pat neatitinka, bet ten neįmanoma net, kad atitiktų. Taip, kad manau, tikrai nėra nieko blogo ten ir viskas bus gerai :))

Žinutė parašyta: 2010-07-31 14:49:41 | Nuoroda

Pastebėjau,kad Vytato Didžiojo Universitetas labai jau ilgai duomenis įkelineja į lsp tinklaipį prisijungi vis dar rašo neturime duomenu...bet jau esu VDU studentas..

Žinutė parašyta: 2010-07-31 15:12:29 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Pastebėjau,kad Vytato Didžiojo Universitetas labai jau ilgai duomenis įkelineja į lsp tinklaipį prisijungi vis dar rašo neturime duomenu...bet jau esu VDU studentas..

 SU VPU tas pats.... o kas dalyvavo pirmam ture ir pasirase sutartis iki rugpjucio 2d. turetu but sukelti duomenys...  taip parasyta :)

Žinutė parašyta: 2010-07-31 17:12:24 | Nuoroda

kas vu mokysiotes? jau patvirtinta informacija jusu?????????

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-31 18:10:09 | Nuoroda
kyyyyyyyyyyysa rašė:

kas vu mokysiotes? jau patvirtinta informacija jusu?????????

 

Dar nepatvirtinta.
Žinutė parašyta: 2010-07-31 19:16:12 | Nuoroda
funcybabe rašė:
kyyyyyyyyyyysa rašė:

kas vu mokysiotes? jau patvirtinta informacija jusu?????????

 

Dar nepatvirtinta.

 Atidžiau skaitykit informaciją – VU SA svetainėje parašyta, kad pirmakursiams duomenys gali būti nepatvirtinti iki rugpjūčio 31 d.

Žinutė parašyta: 2010-07-31 20:08:27 | Nuoroda

kaip ten su ta foto? galima nuskenuot? bet jei skenuot, tai visvien man ja tokia mazyte atskenuoja labai... patarkit

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-31 20:27:58 | Nuoroda

Per nustatymus kokybę pasididink, nuskenavau ant 600dp viskas gražiai tiko, tik dar reikėjo "iškirpti" su Gimp

  • Fizika / VBE 51
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-07-31 21:33:35 | Nuoroda
Pihas rašė:

Per nustatymus kokybę pasididink, nuskenavau ant 600dp viskas gražiai tiko, tik dar reikėjo "iškirpti" su Gimp

 paaiskink tiksliau, jei galima :) as nesusigaudau tuose dalykuose (geda)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-08-02 10:22:34 | Nuoroda

Taip būtent su 600 dpi nuskanavus ir apkarpius,nuotrauka telpa į siluetą.

Priimti per pagrindinį priėmimą turi būti patvirtinti iki šiandien (rugpjūčio 2 dienos). Tačiau pvz. VGTU nė nesiruošia nieko patvirtinti,kaip supratau.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-08-02 13:19:28 | Nuoroda
Martinuxx rašė:

Taip būtent su 600 dpi nuskanavus ir apkarpius,nuotrauka telpa į siluetą.

Priimti per pagrindinį priėmimą turi būti patvirtinti iki šiandien (rugpjūčio 2 dienos). Tačiau pvz. VGTU nė nesiruošia nieko patvirtinti,kaip supratau.

 kaip tai nesiruošia ?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-08-02 13:31:58 | Nuoroda

hey, o jei mano foto santuriai nedaug praverta burna (santuri sypsena) ? :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą