Architektūra 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-03-03 21:24:17 | Nuoroda

Praeitais metais reikėjo kompozicijai pavaizduoti kažką tokio kaip parke pavėsinę šachmatininkams......

Žinutė parašyta: 2011-03-04 18:23:45 | Nuoroda

bijau kompozicijos....

Žinutė parašyta: 2011-03-04 21:20:35 | Nuoroda

ašIR

O ruošiatės kam nors papildomai kas nors?;D

Žinutė parašyta: 2011-03-05 09:54:31 | Nuoroda

Na akademinį piešimą, konstruktyvus pas tokia mokytoja privaciai. Viskas išeina maždaug, tik niekaip drapiruotės normaliai neišštrichuoju, neperkandu :) o meno istorijos nebijau, pasiemiau dailės egzaminą tai teks mokytis :) bet šiaip aš stipresnė tapytoja nei piešėja...

Žinutė parašyta: 2011-03-05 16:23:02 | Nuoroda

Laba visiems. Echhh, noriu studijuoti architektura, esu dvyliktokas, nebedaug man liko iki visu istojamuju. Kazkaip susinervinau, nes labai daznai tenka klausytis zmoniu ir apskritai jau skaites daug kur esu, kad tu architektu labai daug, kad ju tiek priviso, kad nera kur deti, zinoma, yra ir kitose specialybese daug pabaigusiu, bet vis tiek, dabar skaiciau, jog truksta indzinieriu, daktaru ir siaip, kad bus paklausios ateityje kitos specialybes, bet ne architektura, o studijuojanciu ja daug, tai bliamb, nieko gero...

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-03-05 17:40:50 | Nuoroda
kobriukas rašė:

Laba visiems. Echhh, noriu studijuoti architektura, esu dvyliktokas, nebedaug man liko iki visu istojamuju. Kazkaip susinervinau, nes labai daznai tenka klausytis zmoniu ir apskritai jau skaites daug kur esu, kad tu architektu labai daug, kad ju tiek priviso, kad nera kur deti, zinoma, yra ir kitose specialybese daug pabaigusiu, bet vis tiek, dabar skaiciau, jog truksta indzinieriu, daktaru ir siaip, kad bus paklausios ateityje kitos specialybes, bet ne architektura, o studijuojanciu ja daug, tai bliamb, nieko gero...

 Bandai kitus atgrasyt? :D juokauju.

Lietuvoj nereikės, reikės užsienyje. Aš savęs kitoj srityje neisivaizduoju, jeigu busi eilinis architektas su siaura vaizduote, tada tikrai nieko gero neišeis, bet jei mąstysi plačiau, manau tikrai įvertins... Yra rizika, aš rizikuosiu :) , aišku, pradžioj  reikes  architekto pastumdėliu būt, už jį darbus daryt, aš to nebijau, neskubu niekur.  ir jei šiemet neįstosiu, lauksiu kitų metų, ruošiuos  :D

Žinutė parašyta: 2011-03-05 17:52:10 | Nuoroda

Nieko nebandau atgrasyti, tiesiog pasidalinau mintimis ir tiek :) Nieko as nemeluoju, tiesiog yra labai rizikinga. Zinai, noreti galima daug, bet jei is to didelio noro nieko nesigauna, tai klausimas, ar apsimoka noreti? Taigi, noriu studijuoti ta architektura, nors ir nieko gero nezada speliones su sia specialybe, bet dar liko laiko, rimtai galvosiu. Norai yra norai, o gyventi tai reikia ir reikes.

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-03-05 18:30:22 | Nuoroda
kobriukas rašė:

Nieko nebandau atgrasyti, tiesiog pasidalinau mintimis ir tiek :) Nieko as nemeluoju, tiesiog yra labai rizikinga. Zinai, noreti galima daug, bet jei is to didelio noro nieko nesigauna, tai klausimas, ar apsimoka noreti? Taigi, noriu studijuoti ta architektura, nors ir nieko gero nezada speliones su sia specialybe, bet dar liko laiko, rimtai galvosiu. Norai yra norai, o gyventi tai reikia ir reikes.

 Aš jau kažkur 9 - 10 kl. pradėjau apie architektūrą galvot...  Noriu, ir stengsiuos šį savo norą įgyvendint. Ir šiaip jeigu jau kažka pradedu, tai įdedu viską ką galiu iš savęs išsunkt. Ir dėl architekto perspektyvų - architektai skanią duonelę valgo, tik reikia užsispyrimo. Aišku, jeigu tokios abejonės, tai ar verta? Beto, nėra ten jau taip lengva įstot,  ruošiuos tik tam dabar, ir atgal jau dairytis nebegaliu, egzaminai pasirinkti... O kaip tau su akademiniu piesimu, kompozicija?

Žinutė parašyta: 2011-03-05 18:37:46 | Nuoroda

Na piesiu normaliai, zinoma, yra kur tobulintis. Dailes mokykla esu baiges, tai nesu visai zalias ties tuo dalyku, vistiek piesiem ir mokinomes :) O siaip, tai neaisku, kiek bus stojanciuju ir kiek nemokamu vietu. Bendrauju dabar su viena mergina, tai ji mane apsviecia, jei kas man neaisku buna :)

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-03-05 18:59:52 | Nuoroda

į nemokamas vietas tai labai sunku patekt, egzai turi but mazdaug po 60-70 (mažiausiai) ir stojamasis apie 70 - 80, aisku jei egzai po 100, tai maziau ir stojamasis reiškia. Kiek aš bendrauju, tai sako jog idomu studijuot :)

Žinutė parašyta: 2011-03-05 19:38:09 | Nuoroda

 Sveiki, perskaiciau ir noreciau paklausti ar butu sancu patekti i architektura nebaigus dailes mokyklos ir savaime suprantama piest ne taip gerai, na tiesiog eilinio zmogaus lygio. Taciau teorija ir visa dailes istorija zinau piukiai, taip kad testa islaikyciau labai gerai..?

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-03-05 19:57:16 | Nuoroda

Na jei piesti nelabai gerai moki, nes ten reikia puikaus piesimo ir siaip, tikrai sunkus tas piesimas, reikia zinoti kaip projekcija, kaip plana, kaip apskritai turi buti viskas lape ikomponuota... Na vienu zodziu, jei pats manai, kad piesi nelabai gerai, tai nepatarciau tau naudoti savo pirmojo prioriteto tam, kas nelabai gerai iseina, uz testa duos tik 20 tasku, o uz piesimus visus 80, jei neklystu, tai geriau nemokek puikiai dailes istorijos, bet mokek puikiai piesti, tada viskas liuks. Zinoma, yra ir mokykliniai egzaminai, jei juos islaikysi labai puikiai, tada gali bandyti.

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-03-05 20:00:12 | Nuoroda

Turejau aumenyje mokyklos egzaminai, zinoma, jie turi buti valstybinio lygio: matematika ir lietuviu valstybiniai egzaminai po 0,2 sudaromojo istojamojo balo ir anglu kalbos metinio pazymio, kuris sudaro 0,1, o po to istojamasis, apie kuri kalbejau 0,5 sudaromojo balo.

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-03-05 20:29:49 | Nuoroda

 tarkim dar yra inzinerine architektura, nelabai suprantu koks cia skirtumas. tik raso kad ten tas stojamasis testas turi buti tik islaikytas, jis neskaiciuojamas i KB. Gal ten tiesiog butu geriau? Ir ar as teisingai suprantu, kad islaikytas tai nors 1 taskas surinktas is vienos dalies taip?

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-03-05 20:35:55 | Nuoroda

Del islaikymo tasku, tai nezinau, bet jei i paprasta architektura stojant vieno tikrai neuztektu :) O i indzinerine architektura, tai nezinau, pasidomek. Na, mano nuomone, jei islaikysi gerai egzus, tai problemu nebus, jei istojamasis nesiskaiciuoja, o tik ji reikia islaikyti, manau praeisi :)

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-03-05 22:46:30 | Nuoroda

cha, konkurencija visai įdomu :D bet va kiek teisininkais norinčių būti, o visuomet prasimuša tik geriausi, iškalbingiausi. architektūroj kūribingi, estetiką ir šiuolaikiškumą ''pagaunantys'' žmonės. O piešiant egzų užduotis reikia keletą 'fokusų' mokėt, kaip patraukt akį komisijos...;/

Taip pat stojant aš manau kad jei tą visą pasiruošimą pasilieki ne paskutiniems mėnesiams (nu nebent esi super ultra gabus) tai šansai įstoti dideli, nes stoja be galo daug tiesiog tokių `iš lempos sugalvojau imt architektūrą`

Tiesa, per studijų mugę Kaune kalbėjau su studente kuri sakė jog praeitais metais daugiausiai nemokamų vietų buvo suteikta architektūros studentams, taip kad!

O rimtai gal žinot kiek nemokamų vietų maždaug turėtų būti?VDA VGTU

 

Žinutė parašyta: 2011-03-06 10:43:49 | Nuoroda

Dėl VDA nežinau, manau nedaug. O į VGTU pernai į vf 69 buvo priimti

Žinutė parašyta: 2011-03-06 17:40:09 | Nuoroda

nu va,nelebai pakerta kojas, vis ne kokie 20 :D

Žinutė parašyta: 2011-03-06 18:35:33 | Nuoroda

bet stoja tarkim i vgtu apie 250... o tu pati ruosies papildomai?

Žinutė parašyta: 2011-03-06 18:38:25 | Nuoroda

Kompoziciją ruošiuos privačiai

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą