Kas į veterinariją?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:55:05 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

 O gaila:)  Tokia gera chebra buvo susirinkus :)

 Atsiras ta chebra, jokinu ;D supranti vasara dabar, visi garina prie vandens ar šiaip su draugais, tingisi tupėt prie to pc ;D

 As irgi joikinau :D tik gal zvenga ten det reikejo :)  Vakar kol manes pacios nebuvo tai visi kazkokie itartinai aktyvus buvo, o dabar - ramu :D

Tai matyt jau viskas apkalbėta, nėr čia ko daugiau viniot į vatą, susitiksim poto visi univere ir apšnekėsim ko dar kas nežino :D o dabar reik tik ilsėtis, paskutinė rami vasara :D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:56:15 | Nuoroda

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:57:12 | Nuoroda
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Veterinoriams nereik manrodos, tik medikams, nes jiem ten yra kažkokia anglų kalbos paskaita ;D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:57:53 | Nuoroda
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Man irgi tas idomu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:59:46 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Veterinoriams nereik manrodos, tik medikams, nes jiem ten yra kažkokia anglų kalbos paskaita ;D

 Ir veterinaram yra uzsienio kalbos paskaitos lyg ir :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:01:35 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Veterinoriams nereik manrodos, tik medikams, nes jiem ten yra kažkokia anglų kalbos paskaita ;D

 Ir veterinaram yra uzsienio kalbos paskaitos lyg ir :)

 Gali būt, dar girdėjau pagal tą anglų kalbos testo išlaikymą, juos skirsto į grupes, ir dar žinau, kad gali ir prastai išlaikyti ir pateksi į draugiškesnę grupę, nes tie kurie gerai išlaiko, dažniausiai būna gudročiai ir savanaudžiai, kurie nelabai nori dalintis konspektais ir t.t :D

  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:04:22 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Veterinoriams nereik manrodos, tik medikams, nes jiem ten yra kažkokia anglų kalbos paskaita ;D

 Ir veterinaram yra uzsienio kalbos paskaitos lyg ir :)

 Gali būt, dar girdėjau pagal tą anglų kalbos testo išlaikymą, juos skirsto į grupes, ir dar žinau, kad gali ir prastai išlaikyti ir pateksi į draugiškesnę grupę, nes tie kurie gerai išlaiko, dažniausiai būna gudročiai ir savanaudžiai, kurie nelabai nori dalintis konspektais ir t.t :D

 Skaiciau ir as mediku foruma :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:13:09 | Nuoroda

Na, nuvažiuosim ir pamatysim ar reiks tą anglų testą laikyt ar ne   matėt jau yra LVA studijų planai 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:17:46 | Nuoroda

Tikiuosi įstosiu su 15.66 KB į vf, nebandot nieks užimti mano vietos, šalinuosi iš šito forumo iki liepos 25d, užteks jau čia skaityt :D


  • Biologija / VBE 41
  • Chemija / VBE 32
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:20:25 | Nuoroda
WakingLife rašė:

Na, nuvažiuosim ir pamatysim ar reiks tą anglų testą laikyt ar ne   matėt jau yra LVA studijų planai 

 Nemaciau, varau paziuret :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:35:05 | Nuoroda

Pernai nereikėjo laikyti anglų testo ;D iš  vis pirmame kurse nėra anglų paskaitos. Nebent kas kaip pasirenkamąjį pasiimsit.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:37:50 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Pernai nereikėjo laikyti anglų testo ;D iš  vis pirmame kurse nėra anglų paskaitos. Nebent kas kaip pasirenkamąjį pasiimsit.

 O pagal ka i grupes skirsto? Burtu keliu ? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:43:58 | Nuoroda

Kažkaip tikrai neįsivaizduoju pagal ką skirsto :) visose grupėse, kad būtų panašus mokančių ir ne santykis gal. Ir buvo šiemet vienoje grupėje daug ištekėjusių moterų ;D o šiaip iš lempos man atrodo

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:46:47 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Kažkaip tikrai neįsivaizduoju pagal ką skirsto :) visose grupėse, kad būtų panašus mokančių ir ne santykis gal. Ir buvo šiemet vienoje grupėje daug ištekėjusių moterų ;D o šiaip iš lempos man atrodo

 Cia geras :) O siaip, linksma LVA, idomu mokytis?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:48:08 | Nuoroda

Labai žmogiški ir mieli dėstytojai :) gerai, nes duoda pjaustyti, preparuoti. Dalykai tikrai įdomūs kam aišku patinka biologija :) žmonės įstoję būna labai mieli, šilti ir geranoriški, smagūs. Ir bendrabučiai geri ;D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:50:11 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Labai žmogiški ir mieli dėstytojai :) gerai, nes duoda pjaustyti, preparuoti. Dalykai tikrai įdomūs kam aišku patinka biologija :) žmonės įstoję būna labai mieli, šilti ir geranoriški, smagūs. Ir bendrabučiai geri ;D

Jau  per Litexpo studiju muge girdejau, kad destytojai geri :) O biologija tai tikrai patinka, cia faktas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:01:15 | Nuoroda

 O kada leidzia preparuot? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:54:04 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 O kada leidzia preparuot? :)

 Rudens semestro gale 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:59:15 | Nuoroda
sanemis rašė:
zMoGaS rašė:

 O kada leidzia preparuot? :)

 Rudens semestro gale 

Seniai matytas:) Tai puiku:) Bus proga savo nervus isbandyt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:01:39 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
sanemis rašė:
zMoGaS rašė:

 O kada leidzia preparuot? :)

 Rudens semestro gale 

Seniai matytas:) Tai puiku:) Bus proga savo nervus isbandyt :)

 Ech, nostalgija man prisiminus pirmą kursą, ypač botanikos paskaitas :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą