Vokiečių kalbos VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-10 19:48:47 | Nuoroda

mmm.. nesigazdink :) kazkaip susimaisiau.. tikriausiai tuomet, kad cia tik musu mokykloje jis vyks.. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-01 21:41:33 | Nuoroda

Na sveiki ir vel :) kaip sekasi ruostis, kokios nuotaikos pries artejanti egzamina?:)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-01 23:59:44 | Nuoroda

Sveiki. Likus 6 dienoms iki didžiojo isbandymo prisijungiu prie jūsų. Kaip nuotaikos? Liko tik kelios dienos, per kurias, man vis dar atrodo, liko išmokti tikrai nemažai. Pradeda spausti baimė? :>

Žinutė parašyta: 2011-05-02 13:07:26 | Nuoroda

Man irgi atrodo, kad išmokti dar tiek daug visko reikia nors liko tik 6, ne - jau tik 5 dienos, bet puikiai suprantu ir tai, kad ko per tiek metų neišmokau, tai per kelias dienas ir neprilaižysiu. O šiaip... Virpuliukas ir nerimas atsiradę... Tikriausiai kaip ir kiekvienam bei kiekvienai. Bet juk mes atsilaikysim, ar ne?

Žinutė parašyta: 2011-05-02 18:23:08 | Nuoroda

Atlaityti teks, nes nėra kito pasirinkimo. :D Pamažu pasikartosiu visą gramatiką, kurią reikia mokėti, pasigilinsiu į tai, ko, atrodo, nemoku, ir tikėsiuosi geriausio. Juk viskas dėl kilnaus tikslo! :D

Beje, kur laikote egzaminą? As esu iš Raseinių, tai man ir keliems mano draugams teks važiuoti i Kauno "Saulės" gimnaziją. Tuo, žinoma,nesame labai patenkinti. :)  

O šiaip ar dėjote papildomų pastangų šiam egzaminui pasiruošti? Galbūt mokėtės privačiai? Ar užteko tik pamokų ir didesnio asmeninio indėlio, naktinio darbo? :>

 

Žinutė parašyta: 2011-05-02 21:52:07 | Nuoroda

Sveiki, as ir prisijungiu prie jusu :) istikruju nezinau ko tiketis, neisivaizduoju net kaip gali pasisiekt.. bijau... ;/

Žinutė parašyta: 2011-05-02 22:41:26 | Nuoroda

Aš taip pat prisidedu prie laikančiųjų vokiečių kalbos egzaminą :)

Žinutė parašyta: 2011-05-02 23:16:10 | Nuoroda
jovitaaa rašė:

Sveiki, as ir prisijungiu prie jusu :) istikruju nezinau ko tiketis, neisivaizduoju net kaip gali pasisiekt.. bijau... ;/

 Nežinia, kokias užduotis gausime, bet, pažiūrėjas į užduotis buvusias nuo 2002m., atrodo, kad nieko naujo išgalvoti negali. :) Aš taip pat nežinau, kaip pasiseks. Bandysiu šeštadienį gavusi užduotis nesupanikuoti. :)

baimė spaudžia, belieka tikėtis geriausio. Galbūt egzaminų sudarinėtojai mūsų šiemet neskriaus :>

Žinutė parašyta: 2011-05-03 17:25:12 | Nuoroda

as irgi prisidedu prie su virpuliuku laukianciuju egzamino :) paskutine savaite stengiuos intensyviai kartotis, bet kuo daugiau kartojuosi, tuo daugiau atrodo, kad dar reiketu ismokt.. kazin kaip cia mums bus, bet tikekimes geriausio ;))

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-05 17:05:26 | Nuoroda

 Sveiki, 

aš taip pat laikysiu vokiečių egzaminą, vienintelis iš savo kaimo :D , rytoj reiks keltis maždaug šeštą valandą ir važiuoti į Klaipėdą, o dar toks jauduliukas :D

Žinutė parašyta: 2011-05-05 19:49:54 | Nuoroda

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

Žinutė parašyta: 2011-05-05 20:08:03 | Nuoroda
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:23:25 | Nuoroda
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:25:04 | Nuoroda
Nieka nemoku rašė:
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

 EE nu nebūk tipiškas lietuvis!! :D:D (mes visi to paties tikimes, tik savo naudai ir tylai :DD)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:38:08 | Nuoroda
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

 EE nu nebūk tipiškas lietuvis!! :D:D (mes visi to paties tikimes, tik savo naudai ir tylai :DD)

 Nėra čia ko slėpt ; D ir taip aišku, kad dėl geresnio rezultato viens kita papjautume :D :D :D man negaila jums tų rezultatų, nes man tas egzaminas kaip ir nėra labai reikšmingas, bet gavos, kad mokytoja spaudė, privalėjau mokintis ir dabar nenoriu gaut mažai balų, todėl tikiuos, kad jumis spaudė mažiau : D kuo jūs mažiau mokėsit, tuo man smagiau :D :D :D :D

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:41:44 | Nuoroda
Nieka nemoku rašė:
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

 EE nu nebūk tipiškas lietuvis!! :D:D (mes visi to paties tikimes, tik savo naudai ir tylai :DD)

 Nėra čia ko slėpt ; D ir taip aišku, kad dėl geresnio rezultato viens kita papjautume :D :D :D man negaila jums tų rezultatų, nes man tas egzaminas kaip ir nėra labai reikšmingas, bet gavos, kad mokytoja spaudė, privalėjau mokintis ir dabar nenoriu gaut mažai balų, todėl tikiuos, kad jumis spaudė mažiau : D kuo jūs mažiau mokėsit, tuo man smagiau :D :D :D :D

 :DD nebloga mintį davei :D :D :D Tai ir gali džaiugtis, kad spaudė. Mes visi per kančias į tą egzaminą eisim :D O jei tau negaila, tai geriau palinkėtum mum sekmės ;DD O įdomu į kiek balų orientuojiesi? :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:48:36 | Nuoroda
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

 EE nu nebūk tipiškas lietuvis!! :D:D (mes visi to paties tikimes, tik savo naudai ir tylai :DD)

 Nėra čia ko slėpt ; D ir taip aišku, kad dėl geresnio rezultato viens kita papjautume :D :D :D man negaila jums tų rezultatų, nes man tas egzaminas kaip ir nėra labai reikšmingas, bet gavos, kad mokytoja spaudė, privalėjau mokintis ir dabar nenoriu gaut mažai balų, todėl tikiuos, kad jumis spaudė mažiau : D kuo jūs mažiau mokėsit, tuo man smagiau :D :D :D :D

 :DD nebloga mintį davei :D :D :D Tai ir gali džaiugtis, kad spaudė. Mes visi per kančias į tą egzaminą eisim :D O jei tau negaila, tai geriau palinkėtum mum sekmės ;DD O įdomu į kiek balų orientuojiesi? :D

 Nesiorientuoju : D neįisivaizduoju kokio lygio yra kiti laikantieji :P žinau, kad yra ko nemoku (daug yra), bet nemanau, kad yra tokių, kurie ten jau laisvai pakalba ta kalba : D o šiaip man 100 užtenk :DDD

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:55:41 | Nuoroda
Nieka nemoku rašė:
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

 EE nu nebūk tipiškas lietuvis!! :D:D (mes visi to paties tikimes, tik savo naudai ir tylai :DD)

 Nėra čia ko slėpt ; D ir taip aišku, kad dėl geresnio rezultato viens kita papjautume :D :D :D man negaila jums tų rezultatų, nes man tas egzaminas kaip ir nėra labai reikšmingas, bet gavos, kad mokytoja spaudė, privalėjau mokintis ir dabar nenoriu gaut mažai balų, todėl tikiuos, kad jumis spaudė mažiau : D kuo jūs mažiau mokėsit, tuo man smagiau :D :D :D :D

 :DD nebloga mintį davei :D :D :D Tai ir gali džaiugtis, kad spaudė. Mes visi per kančias į tą egzaminą eisim :D O jei tau negaila, tai geriau palinkėtum mum sekmės ;DD O įdomu į kiek balų orientuojiesi? :D

 Nesiorientuoju : D neįisivaizduoju kokio lygio yra kiti laikantieji :P žinau, kad yra ko nemoku (daug yra), bet nemanau, kad yra tokių, kurie ten jau laisvai pakalba ta kalba : D o šiaip man 100 užtenk :DDD

 :D Laikas būtų pradėt jau :D cheh.. paklausk kam tiek neužtektų :D :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 1
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 1
Žinutė parašyta: 2011-05-05 22:11:08 | Nuoroda

 Man būtų visai gera 70 :D , nors egzaminas stojimuose ir nesiskaičiuoja. 

Žinutė parašyta: 2011-05-05 22:19:05 | Nuoroda

Ponaiti "Nieko nemoku", verčiau jau tikrai nieko nemokėk, nes man bus gėda prieš mudviejų mokytoją, jei aš, aštuonis metus sąžiningai besimokydama šią kalbą, gausiu mažiau už tave, kai tu normaliai mokytis pradėjai tik gruodžio mėnesį. :D  Atleisk, Igne, bet aš irgi tipiška lietuvė ir, deja, tikiuosi, kad nėra tokių, kurie daugiau už mane mokėtų. Žinau, kad tai praktiškai neįmanoma, bet juk pasvajoti galima. :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą