Vartotojo sanemis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 09:52:24 | Nuoroda

į banką, ten kur mokėjai įmoką už studijų pasirinkimą

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:31:12 | Nuoroda

aš ir rašiau farmaciją, mano balas 17.52   . Žinau, žinau, kad nesąmonė, bet anuš pasiseks, taip ar taip sumokėjau 150

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:37:21 | Nuoroda

Jūsų balai tai tikrai aukšti, neturit ko nerimauti, o man tai....

Na, tikiuosi į mokamą kineziterapiją pavyks, o gal ir į  vf pavyks...

Žinutė parašyta: 2009-07-19 12:44:23 | Nuoroda

Jeigu jūsų nuomone, kad homoseksualumas yra sutrikimas ar liga, tai prašom argumentuoti faktais, o ne tuščiai galvoti, kad aš manau, aš galvoju, nes tai yra niekinis argumentas, tuščios kalbos. Visų pirma , tai nėra sutrikimas, nes seniausiai pašalinta iš ligų sąrašo, o tai padarė mokslininkai , o ne žmogus iš gatvės. Ir kokie čia dar gamtos dėsniai? Kodėl viskas turi būti pagal kažkokias visuomenės nustatytas normas? Vyras turi būtinai mylėti tik moterį. Šis įstatymas tikrai pažeidžia žmogaus teises. Įstatymas teigia, kad nieko gero apie homoseksualumą negali teigti, nesakau, kad reikia jį propaguoti, nes jei pasakysi vaikui, kad homoseksualumas yra nieko blogo, tau jau gręsia administracinė atsakomybė. Jei TJA(tolerantiško jaunimo asociacija), kuria stovyklas ir diskutuoja apie homoseksualų teisių pažeidimą, tai vėl jau nusikaltimas. Kur logika? Jei jau esame tokie konservatyvūs žmonės, tai kam tada stojame į Europos sąjungą, Jungtinių tautų asociaciją? Nes pasirašydami sutartis su šiomis organizacijomis pažeidžiame daug punktų, išleisdami tokį įstatymą, prisirinksim baudų ir vėl reiks mokesčių mokėtojams veržtis diržus. Reikia truputį mąstyti leidžiant tokius įstatymus apie pasekmes.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 12:50:08 | Nuoroda

Ir kaip jaustis homoseksualiems žmonėms nepilnamečiams? Kai apie tai iš vis nėra jokios teigiamos informacijos, tik neigiama arba nieko. Tada gali ir prisigalvoti jaunas žmogus, kad tai liga, sutrikimas, aš nesveikas, kas man yra, susirgti depresija? ir kas bus dėl to kaltas?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 12:59:25 | Nuoroda
patyleki rašė:
sanemis rašė:

Ir kaip jaustis homoseksualiems žmonėms nepilnamečiams? Kai apie tai iš vis nėra jokios teigiamos informacijos, tik neigiama arba nieko. Tada gali ir prisigalvoti jaunas žmogus, kad tai liga, sutrikimas, aš nesveikas, kas man yra, susirgti depresija? ir kas bus dėl to kaltas?

 Būtent nepilnamečiams ir reikia mažiau galvoti apie homoseksualumą, nes paauglystėje daugeliui būdingas biseksualumas ir gal net homoseksualumas, bet tai yra laikina ir išaugama. Tačiau jei paauglys įsiteigs sau, kad jis tikrai yra homoseksualas, daug didesnė tikimybė, kad tokiu ir liks.

 ooo. kokia nauja įdomi teorija, kad paauglystėje žmogus tampa biseksualus, o po to jei galvoja apie homoseksualumą, tai tampa homoseksualiu. Ir kokiasi čia faktais pagrįstas toks teiginys? 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 13:09:21 | Nuoroda

čia net ne teorija, o kažieni vėl NUOMONĖ, tiksliau tuščiažodžiavimas, kažkas sugalvojo ir pasakė.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 13:16:31 | Nuoroda
patyleki rašė:
sanemis rašė:

čia net ne teorija, o kažieni vėl NUOMONĖ, tiksliau tuščiažodžiavimas, kažkas sugalvojo ir pasakė.

 Na psichologai sugalvojo, pasakė. nenori netiki, juk niekas neverčia :)

 Čia galbūt psichologų teorija ir šiaip nesuprantu, kaip jei gali taip teigti, jei tai ne jų sritis. Čia genai, turėtų mokslininkai pastebėti šį dėsnį, jaučiu kažkas net gautų Nobelio premiją už šį atradimą, o čia dabar niekinės kalbos, kaip kad stručiai kiša galvą į smėlį ir taip toliau.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:41:06 | Nuoroda

Didžioji Britanija buvo apie 1895 panašų įstatymą išleidusi, bet prieš kiek laiko tai buvo, tai  įstatymo leidėjai susiprotėjo, kad tokie įstatymai yra tik valdžios brokas, pažeidžiantis žmogaus teises ir panaikino. Dabar afrikos valstybė Uganda seka Lietuvos pėdomis ir išleido įstatymą, kuris už homoseksualumo propogavimą (ką vadiname propogavimu?)  baudžiama, taip pat Indijoje bei Irane yra panašiai. Bet šios valstybės tikrai nėra labai išprususios, negi mes tokie jau daromės? Gal kokią sąjunga sukuriame, išstojame iš ES, priimame Uganda, dar kokią Dramblio klaulo krantą ir panašiai? :D 

Kam tada iš vis pasirašyti ES ir Jungtinių tautų sąjungos punktus, kuriuose aiškiai parašyta, kad neriboti žmogaus teisių. Jau net Europos komisija ruošia posėdi dėl šio įstatymo, tai gal vėl norime milijoninių baudų prisirinkti? 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 11:16:12 | Nuoroda

Pedofilija yra psichologinis sutrikimas, pripažintas tiek gydytojų, tiek mokslininkų. O homoseksualumas seniausiai ištrintas iš ligų sąrašo. Aš nesuprantu, tai jei bus teigiamos informacijos apie homoseksualumą (ne tai, kad tai yra labai šaunu ir visi būkime gėjais, bet, kad tai nėra sutrikimas, tai yra normalu), tai vaikas ir taps homoseksualiu? Kur logika? Lytinė orentacija nekinta, arba tu esi heteroseksualus, arba biseksualus, arba homoseksualus, arba aseksualus. Viskas. O ne taip, kad perskaičius vaikui pasaką apie du princus jis ims ir taps gėjumi. Didžiausia nesąmonė.

Kaip tik žmogus turi pažinti tai, sužinoti, kad vienos kultūros tai priima, kitos ne ir taip toliau, o ne dabar viską uždrausti, lyg tai neegzistuotų. Norėčiau, kad mano vaikas būtų išprusęs, o ne ribotas dėl šio kvailo įstatymo.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 12:56:51 | Nuoroda

na, aš dar rašiau farmaciją, o kaip matot, mano egzaminų rezultatai nežiba   Žinau, kad 95 procentai, jog neįstosiu, bet anuš stebuklas įvyks

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:41:47 | Nuoroda

Sveiki, na gal yra kursiokų? 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 16:07:16 | Nuoroda
Lunaria rašė:

koks tavo KB buvo?

 17,52, bet aš į mokamą patekau

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:05:16 | Nuoroda
dusty rašė:

Oho, kad primetė mano pasisakymų.

 everestaz2006 , parašyk būtinai :D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:25:27 | Nuoroda

na, aš kineziterapijoje esu, tai tas pats slaugos fakultetas :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:28:46 | Nuoroda
wiktea rašė:

as irgi kolege tik istojau i lkka gaila ,kad ne i kmu.Kazi ar galima pereiti is lkka kinezeterapijos i kmu kinezeterapija??

 Manau galima, yra kažkokios išlyginamosios studijos, bet man atrodo tada žmonės baigia kolegijoje kineziterapiją, o po to kažkaip į universitetą stoja. Taip girdėjau, kai nešiau dokumentus.

Na, mūsų jau gretos padidėjo, gal dar atsiras? :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:45:22 | Nuoroda

jei tikrai gerai mokaisi, turi daug įdėjų, esi kūrybinga, tai pastebės tave tiek LKKA, tiek KMU ir gausi darbo pasiūlymą

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:45:23 | Nuoroda

jei tikrai gerai mokaisi, turi daug įdėjų, esi kūrybinga, tai pastebės tave tiek LKKA, tiek KMU ir gausi darbo pasiūlymą

Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:26:42 | Nuoroda

jau mes trys, gal dar kas prisijungs? 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:59:23 | Nuoroda

puiku, koks tavo skype?