Vartotojo Laura18 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-30 12:32:38 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
Dolly rašė:
Alina* rašė:
Laura18 rašė:
Alina* rašė:
Laura18 rašė:
Alina* rašė:

Turbūt jau galutinis pasirinkimas: Yra lietuvių, kurių darbai svarbūs pasaulio kultūros istorijai.
Pristatykite tris skirtingų kultūros sričių kūrėjus ir atskleiskite jų darbų reikšmę.

Koleeeegos??? kas su manim?;D

 

sveiki. aš taip pat pasirinkua šią temą. esu jau parašiusi apie J Meką, pakankamai nesudėtinga buvo.:) galvojau rašyti apie čiurlionį, bet - misija neįmanoma. nesugebu atskleisti jo darbų reikšmės;D va taip ir pakibau. trūksta  minčių:>>

 

 pasirinkau šitą temą , tai mokytoja man irgi (kaip kažkuriai) patarė jo neimt, nes neva jo darbai buvo prasmingi tik lietuvai ir visa ta jo svarba pasauliui yra pačių lietuvių išpūstas reikalas ;)

 Ciurlionio patare neimt?

Žinutė parašyta: 2010-04-07 18:43:26 | Nuoroda

Kalbesiu kulturos 14 poteme ir vienas is zmoniu kuriuos pasirinkau yra Jonas Mekas. Susiradau informacijos apie ji, bet mokytoja patare padakyti ir kas butent tas avangardinis kinas yra, bet niekaip nerandu informacijos internete. Gal kas galit padet ir parasyti :) 

Žinutė parašyta: 2010-04-15 11:11:31 | Nuoroda

10 gavau :) Ai visiskai nebuvo baisu, gal del to kad pasiruosus gerai buvau ;) Pas mus tai buvo ir desimtuku nemazai bet ir ketvertu buvo :DD  

Žinutė parašyta: 2010-04-15 11:15:31 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
aurete rašė:
ugniss rašė:

na va įskaitą kalbėsiu pirmą dieną ir pati pirma. žiesim kaip čia bus ;D

 Aš irgi taip pat

 aš irgi :D mokytoja guodė, kad atkalbėsim savo ir viskas, bet vis vien psichologiškai sunku nusiteikti :D tai kaip planuojat ruoštis? 

 As irgi eisiu pati pirma pirmaja diena :DD Bet gal taip ir geriau, nes maziau nervu kainuos :)

Žinutė parašyta: 2010-04-15 16:15:33 | Nuoroda

Bet tas mano maziau nervu tai reiskia nemigo nakti ir plauku nuslinkima :DDD Taip nesveikai bijau tos anglu iskaitos, niekada gyvenime nesnekejau nei jokio dialogo nei monologo, mirsiu ten turbut :D

Žinutė parašyta: 2010-04-15 20:47:23 | Nuoroda
Bū rašė:
Laura18 rašė:

Bet tas mano maziau nervu tai reiskia nemigo nakti ir plauku nuslinkima :DDD Taip nesveikai bijau tos anglu iskaitos, niekada gyvenime nesnekejau nei jokio dialogo nei monologo, mirsiu ten turbut :D

 Nejau niekada nepasakojai ko nors angliškai? Keista.

 Pasakojau tik ka atmintinai koki teksta reikdavo ismokt, tj cia kaip ir nera pasakojimas :D o taip kad duotu tema ir reiktu is galvos sneket ar koki dialoga tai niekad 

Žinutė parašyta: 2010-04-17 10:54:15 | Nuoroda

O gal kas nors galit ideti nuoroda kur internete butu galima rast ankstesniu metu kalbejimo temas,  bet kad butu ne tik pacia tema kas nors parases bet ir butu klausimai kaip prie dialogo buna apie ka sneket :) Nes dar akyse nesu macius kaip ten tie dialogai atrodo :DDD nelabai isivaizduoju kaip pakalbesiu 

Žinutė parašyta: 2010-05-08 17:54:43 | Nuoroda
ugniss rašė:

kaip žadat ruoštis interpretacijoms? gal įžangas pasirašysit ir išmoksit,o gal tiesiog apie autorių šiek tiek pasiskaitinėsit? ;] gal kas turit įdomių minčių?

 As va katik pabaigiau visas izangas pasirasyti. Mums mokytoja patare pasirasyti, ismokt, aisku nereikia ten zodis i zodi iskalt, bet pasirasius ir pasimokius bus lengviau poto per egzamina, kai streso busenoj bus sunku pradet rasyt :)

Žinutė parašyta: 2010-05-15 13:23:28 | Nuoroda

Dieve mano, man akys ant kaktos islipo kai paskaiciau cia kiek jus laiko skiriat mokslams  Ar jus cia rimtai nuo ryto iki vakaro sedir prie knygu? Tai kiek tikites, simtukus visi turetumet gaut su tiek mokslo ideto  Nelabai isivaizduoju ka tiek laiko mokytis reikia, as per diena kokias maximum dvi valandas skiriu, veina diena per savaite pries einant papildomai pas mokytoja pasprendziu matematikos bilietu, anglu pora dienu per savite po kokia maximum valanda skiriu atlikt uzdutoim kurias mokytoja dave, pries egzamina pasikartosiu visus svarbiausius dalykus ir viskas. Lietuviu nieko namie nesiruosiu papildomai, va tik kazkuria diena pasirasiau visu autoriu izangas kad poto lengviau but. Pries egzamina prisesiu ir ismoksiu visu autoriu bruozus.Viskas! Ka veikt istisas dienas ir kalt tj as neisivaizduoju  Nu nebent istorija, kuria ir man labiau reiktu pasimokyt  

Žinutė parašyta: 2010-05-15 13:27:54 | Nuoroda

As visikai pritariu.Taipogi dabar jau ne tike daug laiko skiru anglu, o va pora metu istisai visokius papildomus darbus mokytoja dave daryt ir aiskindavomes klaidas. Mane taip pat labiausiai gasdina rasymas, nes kartais jei koks ten rasinys kur reikia argumentu ar problemos sprendimu, as net lietuviskai nieko gero nesugalvoju :D Nu bet tikiuosi viskas bus gerai :D O va klausymas ir skaitymas nu cia jau kaip pasiseks, nemazai jau ju padarem bet vistie priklauso nuo teksto daug kas :) O seip tai sekmes visiems  

Žinutė parašyta: 2010-05-15 15:38:23 | Nuoroda

Jei nori simtuko tj tada as suprantu kodel tiek laiko praleidzia, bet nemanau kad zmogus kuriam reikia kiekviena diena 5 valandu matematikai pretenduoja i simtuka :)

Žinutė parašyta: 2010-05-15 15:38:25 | Nuoroda

Jei nori simtuko tj tada as suprantu kodel tiek laiko praleidzia, bet nemanau kad zmogus kuriam reikia kiekviena diena 5 valandu matematikai pretenduoja i simtuka :)

Žinutė parašyta: 2010-05-21 20:10:25 | Nuoroda
Absurdus rašė:

Man sunkiausia įrodymai ir tikimybės. Prie pastarųjų nutariau laiko negaišti visai ;/

 Man irgi sitos temos sunkiausios, bet as priesingai stengiuos kuo daugiau tokiu uzdaviniu spresti, kad ismokciau :)

Žinutė parašyta: 2010-05-25 20:04:15 | Nuoroda

 Kaip manot, ar galima pakankamai gerai islaikyti egzamina jei neturi labai jau geru ziniu ir visko mintinai nemoki, bet juk daugiausiai reiks dirbti su saltiniais, o cia ko nezinai gali bandyti is saltinio suprasti. Kaip galvojat ar taip imanoma gerai islaikysti egzamina ar vistiek viska reikia moket? Aisku nekalbu apie butiniausias datas ir ivykius :)

Žinutė parašyta: 2010-05-29 14:09:04 | Nuoroda

Skaitineju dabar internete visokias interpretacijas, veliau bandysiu bruosus autoriu pasimokit, bet jauciu visu nekalsiu. Pasiraiau sesis autorius kuriu tikiuosi ir sitiems daugiau demesio skirsiu nes gal bent vienas is tu sesiu bus. O seip tj siandien zadu mazdaug autoriu kurybos bruozus ir laikotarpius ismokt o ryt suvokimui ruostis(pasikartot menines raisko priemones, stiliu, zanrus).

Žinutė parašyta: 2010-05-29 14:38:44 | Nuoroda

Yra temos lietuviu egzaminas pirmoj zinutej parasyta :) 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:25:29 | Nuoroda
321123 rašė:

Vaižgantas. „Pragiedruliai“ („Gondingos kraštas“), taip nec raso. Tai reiskias tik is dalies kūrinio bus. kurio svarbiausia dalis lino darbu pasaka, tad siulau perzvelkt.O vaižgantas bus 100 % , nes jo labai senai nebuvo ir tie laisviu minejimai, tukstantmetis tai parodo.tad bus vaizgantas ar marcinkevicius , vienas is ju tikrai. Nes jie linksta i ta tema


 

 Nu paziuresim kaip cia jau simtu rpocentu tas vaizgantas bus. Man mokytoja prie vieninteliu jo ir Donelaicio parase kad tikrai nebus nu 99 procentai kad nebus. Ji kiekviena met atspeja bent viena autoriu, o tu cia paskutine minute tvirtini akd simtu procentu vaizgantas bus... Del Marcinkeviciaus tai sutinku, labai tiketina

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:33:52 | Nuoroda

Vaje vaje, jau ryt :DD man visokios parastes ir tusinukai maziausiai rupi dabar, reiktu autorius geriau ismokt :D  Nu bet vistiek, didziausios sekmes ryt visiems :)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:36:59 | Nuoroda
Agnė. rašė:

 o paprastus pieštukus neštis galima? nes teksto suvokimo užduotyse mėgstu pasibraukaliot skaitydama :D

 Nezinau ar galima, bet manau, kad galima ir as nesiuos piestuka :)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 19:34:27 | Nuoroda

tapatybes kortele irgi bus gerai, ar butinai pasa reik nestis?